Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintettek hogy vegyem rá...

Szerintettek hogy vegyem rá anyumékat h nyáron (amikor már14 leszek) elengedjenek a barátnőmmel a balatonra? 13/L

Figyelt kérdés
majdnem egy fél éve együtt vagyok a barátommal de sajnos 210 kmre lakik szval csak nagyon ritkán tudunk találkozni (pl mondoconokon :/ ) és ő tudna a balatonon szerezni egy nyaralót ahol együtt tudnánk lenni 1 hétig és anyuméknak is meg van a fedő szöveg h bnőmmel megyek mert h ő is jönne csak sehogy se akarnak elengedni . nem bíznak bennem van még 8hónap szerintetetk mit kéne tennem ?
2012. okt. 17. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
14 évesen sehogy. addig meg úgyis szakítotok
2012. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és ha nem akkor mitcsináljak ?
2012. okt. 17. 13:01
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
És milyen jól teszik,hogy nem bíznak benned,mikor már 13 évesen hazudsz,mint a vízfolyás.Ne tegyél semmit.Nem kell egy kislánynak egy hétig felnőttesdit játszani felügyelet nélkül.
2012. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
segítséget kértem nem oktatást ... valami ötlet?
2012. okt. 17. 13:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Fiatalkorúként ők felelősek érted. Bármilyen hülyeséget csinálsz vagy elég csak belekeveredni, egyrészt őket vonják felelősségre, másrészt kiderül hogy hazudtál és onnantól kezdve évekig dolgozhatsz azon hogy megbízzanak benned és hogy sulin kívül máshova eljárhass.


A másik: nem bíznak benned, és még így is hazudni akarsz. Szerinted? A YOLO nem 13 éveseknek szól, mégis ők akarnak mindent megtenni, mintha nem lenne rá lehetőségük amíg fiatalok.


Megint más: 13 évesen ez nem szerelem, de majd csak 5-10 év múlva jössz rá hogy mit is jelent. Nyárig bármi lehet, de alapból röhej hogy neked száz kilométerekkel arrébb van pasid. Láttad egyáltalán élőben, ismered milyen? Mert a neten mindenki a legjobb arcát mutatja, utána lehet kiismered hogy ő is csak egy fiatal puncit meg egy jó hetet akar magának, amivel henceghet.

2012. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem nem neten ismertem meg és nem rögtön jöttünk össze és elég sokszor láttam. de ez sem volt túl nagy segítség ti nem voltatok 13 évesek? -.- hasznos választ is szeretnék
2012. okt. 17. 13:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Kb. az elmúlt öt évben bolondultak meg a tizenévesek, előtte egész normálisak voltak, (életkorhoz való) viselkedésben, dolgokhoz való hozzáállásban, erkölcsi szemléletben.


Erre a problémára nincs számodra hasznos válasz. Egyikünk sem ismeri a szüleidet, értékrendjüket, téged sem hogy milyen vagy, milyen kapcsolatotok van, és ezek alapján neked mit lehetne tenned.


Az pedig akármennyire is nem tetszik, igenis jogos hogy ők felelnek érted és a tetteidért is részben ők vállalják a felelősséget. Egy biztos: hazugsággal nem fogsz sokra menni, és nem túl pozitív dolgot fest le a jellemedről.

2012. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

De voltam 13 éves,és lehet,hogy velem van a baj,de nem hazudtam a szüleimnek,és nem vonultam le egyedül a Balatonhoz egy pasival jóégtudjamit csinálni.

Tényleg de sz@r életem van...

2012. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább gondolkozz el, miért is nem bíznak benned...
2012. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha nincsennek idiota szuleid nem fognak leengedni..!!! Csak ugy mondom 12 vagyok...
2012. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!