Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintem ez tutira nem...

Szerintem ez tutira nem normális amit csinálok! . És aztse tudom hogy szokjak le ezekről! Mitt tegyek? :O

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és lány,tavaly kezdődőtt minden . Haverokkal elmentem flangálni erre arra és az egyik elkezte magát vagdósni de nem emos meg semi csak ugy, énnis kipróbáltam és tetszett , egyáltalán nemfájt csak a heg maradt meg. Énsem vagyok emos meg semmi szorongásom vagy ilyesmim nincsen csak egyszerűen jó és azon lepődők meg hogy nemfáj az aminek fájni kellene. Most az egyik lány nekem mutatta a kezét hogy 1 percig fújta rá a sprét és olyan lett a seb mintha meglenne égve de nem csak a gázok miatt lett olyan és örökre ottfog maradni.Gondoltam énnis kipróbálom milyen, és ezis megtetszett decsak 1 helyre csináltam de nagyon látszik,és eltűni se fog. És szeretem magam kidekorálni vagyis inkább cak a kezemet tollal és utána átvésni de apa azért leszid:I. Szval mittegyek vagy mit csináljak hogy leszokjak erről?:O
2012. okt. 17. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
100% h nem normális dolog,még akkor sem ha jó érzés és nem vagy depis. De ha elvérzel én nem tudlak megmenteni :(
2012. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nemkem mazonak tünsz. a dekor meg inkább csak hóbórt,lehet hogy kinövöd de az is lehet,hogy tetkokirálynő leszel.

de a mazóság az tuti,van ilyen.

2012. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!