Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készíthetnék egy...

Hogyan készíthetnék egy "portrérajzból" egy rajzfilmesebb rajzot? Fontos!

Figyelt kérdés

Egyik barátom megkért, hogy egy közös képünkről rajzoljam le magunkat. el is kezdtem, a körvonalak nagyjából megvannak, hogy mi hol van, én vagyok balra a rajzon, tehát magamat kezdtem kidolgozni, az arcomat félig sikerült, de szerintem nagyon nem hasonlít. Újnak nem akarok nekiállni, ezt javítani meg már nem tudom, ezért gondoltam, kimentem magam és rakok bele rajzfilmesebb elemeket valahogyan, hogy keveredjenek a stílusok. Ezt hogy tudnám megoldani, mivel? Színezni nem szeretnék, csak a vonalakkal és árnyalatokkal játszani. Segítsetek, kérlek!

20/L



2012. okt. 18. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem tudod megrajzolni? mutasd meg hátha jó az csak te nem látod annak
2012. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is tudnod kell milyen rajzfilmstílusban szeretnél rajzolni, illetve illik-e az az eddigi rajzodhoz. A másik, hogy határozott vonalak legyenek, nem nagyon "húzogatós (rövidebb, több vonal) technikával" rajzolj, hanem inkább hosszú határozott vonalakat húzz, lehetőleg egyet, max kettőt egymáson.


Ha van lehetőséged a számítógépes rajzoláshoz, akkor az sokat segíthet "rajzfilmesebb" stílusúvá tenni a rajzodat. Pl. én számítógépen szeretek rajzolni, rajzfilmkaraktereket, és sokkal jobbak mint amit papírra rajzolok.

2012. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!