Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen bezavarodtam már,...

Teljesen bezavarodtam már, mégis minek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
A humán pályák kilőve, lány létemre egyáltalán nem vagyok jó belőlük, kivéve töriből. Matekból mindig is jó voltam, szeretem is nagyon, úgyhogy ez eléggé biztos pont. Viszont eléggé vonz az orvosi pálya, a biológiát is nagyon szeretem, és tudom is, viszont a kémia azért annyira jól nem megy.. A fizikához is értek még, és a földrajzhoz is, viszont nem hiszem, hogy utóbbi kettőben szeretnék elhelyezkedni. Még az építészeti pálya is vonz, de komolyan fogalmam sincs, hogy mégis mi legyek.. Az érdekelne még, hogy melyik az a pálya, ahova nagyrészt csak matek kell? Egyébként az idegen nyelvekkel is jól állok, angolból lefogom tenni a középfokút, és a gimi végén németből is.
2012. okt. 18. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen még rá érsz gondolkodni,én még akkor se tudtam hogy mi akarok lenni amikor leérettségiztem :D


Ha szorgalmas vagy akkor felvehetsz akár két faktot is,biológiát mindenféleképpen,mellé pedig valamilyen idegen nyelvet vagy matek


Neked még ajánlanám az előrehozott érettségit is hogy később ne kelljen bajlódni a maradékkal.


Matekkal elmehetsz akár egyetemi tanárnak is,korrepetálhatsz is másokat,építészethez is kell a matek

2012. okt. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
informatikával hogy állsz??
2012. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tanár biztos, hogy nem leszek. Infóból is jó vagyok, de egyáltalán nem vonz az a pálya..
2012. okt. 19. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!