Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felfázás csak vagy lehet...

Felfázás csak vagy lehet mégis terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már két hete menstruációs előjelek kínoznak, mint pl. hasgörcs, két három napja már a melleim is fájnak, a menstruációm egy hete késik, csináltam tesztet ma, de az negatív sajnos, fáj a hátam vesetájékon, de nincs más felfázás tünetem, kicsit talán többet járok wc-re, de semmi más fájdalom v csípő érzés nincsen. Kevés fehér, krémes állagú folyásom is van. Ma először egész nap hőhullámaim vannak.. Orvoshoz csütörtökön jutok el, addig segitsetek mi lehet a gond?


2012. okt. 1. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet terhesség is. Nagyon sokszor csak később jelzi ki a teszt a pozitív eredményt.

Azért menj majd el orvoshoz! :)

2012. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) az lesz a biztos.. reménykedem :)
2012. okt. 1. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd megírod, hogy végül mi lett? :)
2012. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csütörtökön vár a doki, majd jelentkezem :)
2012. okt. 2. 09:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2012. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most értem haza. Hát semmi terhességre utaló jelet nem lát, minden normális, semmi látható oka nincs amiért ne jönne meg.. felirt egy bogyót amit 10napig kell szedni aztán egy héten belül meg kell h jöjjön, vagy a szedés közben.. ha nem történik semmi, egy hónap mulva vissza hozzá... :S pedig reménykedtem.. :( na majd lesz valami.. köszi a szurkolást :)
2012. okt. 4. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudja mitől van de azért felír egy gyógyszert :) Na ezt utálom bennük.... :)
2012. okt. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!