Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a videóról?

Mit gondolsz erről a videóról?

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 8. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:
én letöltöttem magamnak és igencsak megéri VÉGIGNÉZNI! rengeteget javított a felfogásommal kapcsolatban,sokkal optimistább vagyok,mert elhiszem,h. ha jóra gondolok,akkor a jót magamhoz vonzom. érdekes ,és nagyon jó :]
2009. aug. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Hát erről ennyit. vannak ellentmondások.


Például. Ha többen is ugyan azt az egy bizonyos dolgot akarjál a TITOK használatával együtt,akkor nem valósulhat meg mindnek..

Vagy például a meleg emberből sem lehet hetero,hiába akarja.



És az előbbi linken pedig csak mutatom,hogy ezis a pénz csinálásra megy -.-"

2009. aug. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem megsenyitja
2009. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az egy dolog,h. a pénzcsinálásra [ mint minden más ] ,de legalább HASZNOS
2009. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon is igaz!

Tök jó!

Velem többször történt már olyan hogy sokszor gondoltam valamire amit szerettem volna és elöbb utobb úgyan úgy megtörtén a való életben mint ahogy korábban gondoltaam.

És akkor csodálkoztam hogy ez vajon hogy lehetséges hogy tök pontosan úgyan úgy bejött HOL OTT NEM IS TETTEM ÉRTE SEMMIT HOGY úgy alakuljon csodálkozva meséltem a barátnöimnek akkor..... Most a napokban hallottam erről a Titok c filmről és a linket én is megnéztem és megértettem hogy még is hogy történhettek meg velem a dolgok (amit leírtam fent) Hihetetlen De IGAZ!!!!!!

2010. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!