Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bejelölt facebookon a falu...

Bejelölt facebookon a falu legrettegettebb embere (gondolom ellehet képzelni), semmi kedvem az ismerősének lenni, de nem merem nem visszajelölni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 19:19
 1/3 anonim válasza:
Írj egy üzenetet, mintha körüzenet lenne (nem tudom levágja -e,de csak nem )hogy szarakszik a facebookod. Ezt törlöd és csináltál egy újat. Elég hosszú idő lenne mindenkit bejelölni ezért jelöljenek be ott. Azt nyilván nem fogja megtalálni, mivel nincs. :) Innen pedig letiltod. Nyilván az ő ismerősei meg tudják neki mondani, hogy igazából fent vagy, de csak nem fog nyomozni. Elég hülye ötlet, de másképp nem igazán lehet megoldani. :)
2012. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz:D csak simán nem lehet hogy elfogadom, de közben meg teljeen letiltom h ne vegye észre?
2012. okt. 21. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt hazudtam volna neki, hogy nem láttam, hogy bejelölt, vagy hogy nem nézem már a Facebookot soha. :D


Egyébként nem árt, ha az ilyen rettegett embereknek szimpatikusak vagyunk.

Inkább így legyen, mint fordítva... XD

2020. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!