Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek páty jó falu? Jól...

Szerintetek páty jó falu? Jól kijöttök a pátyi cigányokkal?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 03:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jól hangzik, oda akarok befektetni, pláne ha ilyen gyönyörű arrafele a populáció
2012. jún. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
már ott is vannak? azt hittem, az egy jó környék: Telki, Páty, Budakeszi stb.
2012. jún. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem viccelődik a kérdező. Én is elit környéknek ismerem Pátyot, bár sosem jártam ott.
2012. jún. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem viccelek. patyon 6000-en laknak abbol kb.1500-2000 cigany. van 4ciganytelep: burgondia, mélyárok, pincehegy és a tesco mogotti sor. amugy van egy domb az a neve hogy dobogo ott elnek pestrol idekoltozott gazdagok, amugy nem elit. sokkal jobb mint egy atlagos magyar falu de patyon rengeteg a szegeny. a gazdag meg noncs olyan dok. atlagos emberek is sokan vannak.
2012. júl. 1. 04:52
 5/13 A kérdező kommentje:
amugy mar a dedanyam is meselte hogy az o nagyanyjanak is cigany baratnoi voltak. szoval patyon regota vannak ciganyok
2012. júl. 1. 04:54
 6/13 A kérdező kommentje:
lanyom is patyra jar iskolaba . az ő osztalyaban fele fele aranyban vannak magyarok es ciganyok. de a masik osztalyban mar sokkal tibb a cigany mint a magyar. es a lanyomnak sok cigany baratja van. azert tettem fel a kerdest mert en es a korulottem elo patyiak nem utaljak a ciganyokat pedig paty nepes ciganysaggal rendelkezik majdnem mind dolgozik.. takarit. erdore jar. penztaris. arupakolo. dajka az ovodaban.. stb.. szoval akkor ezt csak en gondolom igy vagy a tobbi paty kornyeki is igy gondolja hogy rendesek a patyi ciganyok? amugy a szomszedunk is cigany. eleg szegenyek de ennek ellenere minden nevnapomon kapok toluk egy uveg bort. ti hogy gondoljatok?
2012. júl. 1. 05:20
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez úgy hangzik, mint egy álom. Talán Páty jó példával tud elől járni.
2012. júl. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha a lakosság negyede-harmada cigány, de a suliban átlagosan a kétharmada, akkor arra is kíváncsi lennék pontosan, hogy ha olyan szegények, miből telik arra a sok gyerekre. (nem az ilyen-olyan vélemények vagy elképzelések szintjén, hanem konkrét családi költségvetéssel)
2012. júl. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azert van tobb ciganygyerek az iskolaban mert ok tobb gyermeket vallalnak... nem tudom milyen okok miatt.. nyilvan a csaladi potlek is benne van. de nem csak az (szerintem)
2012. júl. 1. 12:20
 10/13 A kérdező kommentje:
mas velemenyek patyrol? szeret valaki itt lakni?
2012. júl. 3. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!