Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2hét múlva karate versenyre...

2hét múlva karate versenyre megyek edző szerint készen álok de én úgy érzem testileg jó leszek de lelkileg nem nagyon valami ötlet? Kicsit félek

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 12:40
 1/5 A kérdező kommentje:
ez olyan érzés amit nagyon le se tudok írni úgy gyorsabban dobok a szívem félek mit ha remegnék meg izgulok is
2012. okt. 20. 12:41
 2/5 brokenbone ***** válasza:
kata vagy kumita?én még csak kumite versenyen voltam, 4-en kb, nem féltem annyira, az egészséges tartás megvolt, de mikor ott álltam az ellenfél előtt már nem érdekelt semmi.ne félj, daráld le a francba.hány éve tolod?milyen súlycsoportban vagy?én mikor versenyeztem kb 59 kiló voltam, az kyokushinban iszonyat kevés, nem is volt soha ilyen ellenfelem mindig 70 kiló körülieket kaptam de le se szartam.sajnos nem nyertem, de rutinszerzésnek jó volt.
2012. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 brokenbone ***** válasza:
most kb. 64 vagyok, és már felnőtt kategória, sajnos felnőttben már 70-től kezdődik a súlycsoport.
2012. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és fejre kaptál ? véreztél ? első versenyem lesz am
2012. okt. 20. 20:06
 5/5 brokenbone ***** válasza:
vérezni az öklöm vérzett az ütések miatt mert nem figyeltem eléggé.fejre egyszer, egy köríveset de nem éreztem mert ugye ifiben fejvédő volt még, és csak érinteni lehetett a fejet átrúgni nem.
2012. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!