Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálljak ha lelkileg...

Mit csinálljak ha lelkileg egyedül érzem magam? és nincs kivel megbeszéljem a problémáimat, meg sokat érzem magam egyedül?

Figyelt kérdés

Szüleimmel nem lehet megbeszélni egyes dolgokat, sulis, vagy haverokról van szó, vagy akár barátnő téma, akármi ilyesmi..

Barátokat nem érdekel és, ha mégis akkor csak azért hogy aztán jól kibeszélhessenek....és jót röhöghessenek rajtam hogy elmondtam neki 1-2 problémám, vagy ilyesmi.

Meg nagyon sokszor érzem egyedül magam, rossz a kedvem olyankor, elszomorok :S .

És ha társaságba vagyok akkor néha egyedül érzem magam, szóval nem csak akkor ha fizikailag egyedül vok.

Nagyon rossz ez igy, nincs akivel elbeszélgessek, megbeszéljem a problémáimat:(

Igaz vannak barátaim, de nem olyanok akinek el is mondhatok pár dolgot ...szóval értitek...

Mit tegyek ? 17/fiú.



#lelkileg a padlón vagyok
2012. szept. 30. 14:37
 1/2 anonim válasza:

Én nekem is hasonló a bajom...ha gondolod,beszélhetnénk.

16/F

2012. okt. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
irtam privit. remélem válaszolsz.
2012. okt. 1. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!