Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendszeresen vásárolok az...

Rendszeresen vásárolok az ebay-ről, meg tudnátok mondani, hogy a Louis Vuitton replikákat milyen néven teszik fel? Ti rendeltetek már? Tudnátok ajánlani eladókat?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 19:45
 1/1 anonim válasza:

Én évek óta Ebay-ezek és szigorú szabályok alapján működik az oldal.Nem úgy,mint nálunk a vatera vagy a tesz-vesz ahol szinte csak hamisítványokat lehet kapni.Az Ebay-en akár az angol akár az amerikai oldalt nézzük,tilos hamisítványokat feltenni,ha meglátják egy egyszeri figyelmeztetés után véglegesen kitiltják az eladót az oldalról és a pay pal számláját is zárolják.

Szóval csak eredeti Louis Vuitton termékeket lehet találni az oldalon,ki kell fogni mert vannak szépek jó áron.Pl én sok táskát vettem már 40-50-60 ezer forintért ami a bolti ár negyede.Inkább legyen pár eredeti termékem,mint egyetlen hamisítványom.Én is adtam már el eredeti Louis Vuitton termékeket az Ebay-en,bizony elég kemény dió,nagyon figyelni kell a részletekre,hogy a vevő elégedett legyen és szabályokat se sérts meg.


Replikákat nem fogsz név szerint találni,mert a név jogvédett.Inkább úgy keress rá,hogy "designer handbag,woman inspired designer bag,fashion bag" így már találni hamisítvány kínai Louis Vuitton termékeket vagy Chanelt vagy Guccit.

Üdv!

2012. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!