Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és tegnap...

13 éves vagyok és tegnap szivtam 10 szálat meg mais de most probálok nem szivni. Pár nap után kivánni fogom a cigit?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Okos vagy!
2012. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs!

Ez csak kamu lehet...

2012. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nagy a valószínűsége...

De csak rajtad múlik hogy engedsz-e a vágynak vagy erős leszel. Nem akarlak bántani, de miért cigizel? Csúnya, büdös és egészségtelen szokás, nehogy rászokj, mert utána már nem lesz visszaút...Amúgy fiú vagy vagy lány?

2012. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
miért lenne kamu?most volt buli és akk elszivtunk 2-en egy dobozal mi ebbe kamu?:D 3. válaszolonak: nemtudom csak buli volt azt jolesett és kész.....am fiu vagyok
2012. okt. 22. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu, akkor szeretettel ajánlom Ráth-Vég István: Az emberi butaság c. könyvét.
2012. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
majd belenézek de kérdezem hogy kivánni fogom majd vagy mit fogok érezni?és hány nap után?
2012. okt. 22. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!