Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért élni? Akár mát próbálok...

Miért élni? Akár mát próbálok nem sikerül.

Figyelt kérdés
Semmi se jön össze és nem siker családommal se legjobb a kapcsolat barátaim se nagyon nincsenek olyan egyedül érzem magam és nem tudom mit tegyek.
2012. márc. 21. 22:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
szia! hány éves vagy? fiú/lány?
2012. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és fiú
2012. márc. 21. 23:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Nehéz tanácsot adni, azt hiszem önmagában az életnek semmi értelme nincs, vagy adsz neki, vagy nem. Ha nem adsz, akkor besavanyodsz és elsorvadsz. Ha adsz, és még ha nem is sikerül, kapsz egy iránytűt, célt, amiért érdemes élni.
2012. márc. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gyűlölet és fájdalmat és egyedül érzem legnagyobb baj hogy nem sikerül szinte semmi se hiába próbálom 1000-szer is
2012. márc. 22. 00:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem jó irányba próbálkozol. Nem tudod, hogy mi az amineked kellene, vagy tudod, csak annyira ütközik a környezeted elvárásaival, hogy nem mered bevállalni.

Egy pszichológus hátha segítene ebben.

2012. márc. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha azt a gyloletet es fajdalmat szeretettel helyettesitened, minden rendbe jonne. Nem konnyu, de egy szep nap mar nem fogod erteni, hogy miert is szenvedtel annyira, mikor annyi szep dolog van az eletben ;)
2012. márc. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mindenkiben felmerül az életében ez a kérdés szerintem. Velem is megesett már. A lényeg, hogy nem szabad magadba roskadni, valahogy ki kell add magadból ezt az érzést. Én régebben az adrenalinnal próbálkoztam, teljesen adrenalin függővé váltam (pl. boxolj, motorozz, bungeejumping-olj vagy ilyesmi) nekem segített elterelni a gondolataimat és aztán rájöttem, hogy nem is olyan fos az élet, mint ahogy azt hittem. ;)
2012. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Térj észhez te barom! Nehogy azt hidd, hogy valaki más feladata, hogy barátokat és célokat szerezzen neked, vagy kibékítsen a szüleiddel és lelki egyensúlyt teremtsen benned, hát jó reggelt kívánok, qurvára nem! CSAK TE vagy erre képes és ha te nem teszel semmit, akkor semmi nem is fog változni, mert igaz a mondás, hogy míndenki a maga szerencséjének a kovácsa, VISZONT változtatni csak úgy vagy képes ha két lábbal a földön állsz és tudatosan tartod távol magad az önsajnálattól, mert ameddig azzal vagy elfoglalva, addig biztosan nem fogsz tenni semmit, mert lefoglalja az energiáidat.

Ezredszer sem sikerül???!!! HÁT B@SSZA MEG 1001-edszer majd fog, mert az az élet nem a legjobbakat, vagy a legtehetsésebbeket jutalmazza, hanem a legkitartóbbakat!

2012. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az élet szar! Akaszd fel magad!
2012. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nem arról van szó hogy feladom vagy bármi nem rám jellemző csak nem tudom hogy kezdjek hozzá
2012. márc. 22. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!