Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 éve dohányzom napi 1 dobozza...

3 éve dohányzom napi 1 dobozzal, most próbálok leszokni,5 napja nem szívtam, de már nagyon nem bírom :S lelkesítenétek 1 kicsit, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés

:) :/


24f


2010. szept. 30. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hajrá, 5 nap után már csökken a vágy, ma én sem gyújtottam rá, és büszke vagyok rá, hogy kibírtam. Az 5 nap már nagy eredmény, ha ennyit kibírtál, akkor nem szabad visszaesni!! Hajrá hajrá!
2010. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hááát... képzelj magad elé a krákogó, vért köpő haldoklót, akinek bagó miatti tüdőbaja van... és képzeld az arcod a helyére... és gondolkozz, megéri-e...


tudom kicsit durva, de evvan :S ez az igazság

2010. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha rágyújtasz, akkor egy akaratgyenge kis függő gyenge ember vagy!


Hidd el nem jó ilyenkor a biztatás!!


Harcolj! Mert ha rágyújtasz, megbuktál a saját akaratod előtt, és legyőzött egy szar cigaretta szál!

2010. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kedves barátom, 5 napja egy szálat sem? Akkor most húzz bele, abba ne hagy! Rágózzál, nyalókázzál, vagy akármi, csak ne gyújts rá!

Hajrá!

2010. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezt a filmet szerezd meg, és nézd meg!


[link]


És gyűlöld a dohányipart!!! Ez a módszer nálam bevált!


5 éve tiszta vagyok!

2010. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én sem gyújtok rá. csináljuk együtt, úgy könnyebb.. :)


maj szólok ha nem bírtam és rágyújtottam

2010. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
HÁ HÜLYE VAAAAGY?!!! MEGAKARSZ HALNI???!!!!!! HÜLYE VAGY ! DOBOD EL??!! LÁTOD EZT?? LÁTOOOD????!!!! FUJ EZ SZIGARETT ...
2010. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és kitartást öreg. Én büszkén elmondhatom hogy még azt sem tudom milyen a cigi 16 évesen. Ügyesen és meg lesz ez is, szurkolok csácsá
2010. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Láttál már tüdőrákost meghalni? Köhög,krákog egyfolytában és a végén MEGFULLAD!!! :((((
2010. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi :))
2010. szept. 30. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!