Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Herenden van egy ilyen elhagya...

Herenden van egy ilyen elhagyatott hely. Hajag bars 504. ezt őrzik?

Figyelt kérdés

itt egy video róla: http://www.youtube.com/watch?v=IxydgcrMFyo


jólenne tudni, hogy őrzik e, mert ha nem akkor ellátogatnánk oda haverokkal, családdal. köszi



2012. okt. 22. 03:18
 1/10 A kérdező kommentje:
nem értem, ehhez miért nem tud senki írni? bezzeg a totál idióta kérdésekhez, többszáz válasz érkezik
2012. okt. 22. 20:49
 2/10 anonim válasza:
Szerintem nem örzik.
2012. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 5510 válasza:

Nem őrzik, magántulajdon. De saját felelősség!

Szellemvárosok blog

2012. okt. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hallottam, hogy kirabolták a cigányok. nem is figyelik vagy valami? :SS
2012. nov. 6. 00:36
 5/10 A kérdező kommentje:
mert be van hegesztve az ajtó!
2012. nov. 6. 20:38
 6/10 anonim válasza:
100%
Fent nincsen senki nem őrzi azt egy lélek sem ezért lehetett kifosztani. De lent nagyon veszélyes a föld alatt sétálni, csak saját felelősségre menjél le, PLUSZ a felvezető út erdészeti és magán út is egyben szóval ha elkapnak ne csodálkozz ha hívják a rendőröket. Akik fent voltak többségében szervezetten mentek fel.
2012. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor miért van behegesztve az ajtó? :Dezt mondjuk nem értem
2012. nov. 19. 20:02
 8/10 5510 válasza:
Nincs behegesztve semmi, a jelenlegi tulajdonos airsoftozókra bízta a terület rendben tartását, őrzését.
2013. jan. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szokott lenni Hajagi családi nap tavasszal, olyankor szervezetten fel lehet menni és megnézni. Én inkább ezt javaslom, mert mint írták előttem is, az oda felvezető út magánút, és van hogy le is van zárva, kocsival nem lehet felmenni, gyalog pedig messze van.
2013. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha esetleg valaki olvasná.

Mi tavaly nyáron voltunk fenn, családdal. Senki nem őrzi. De már simán fellehet menni megnézni a bunkert. Viszont ugyanugy minden romokban, kibelezve. Van egy rozsdás torony, arra semmiféleképpen ne másszatok fel, ugy tünik, mintha meglenne csinálva a létra, de csak megvan buherálva.

A bunkerbe magába már nem lehet lejutni, elvan torlaszolva az út teljesen, felülröl a "légbeömlökön" (nem jut eszembe mi a neve) belehetne menni, de erös lámpa kell és szerintem attol még sokáig nem jutna az ember, mert biztos ott is eltorlaszolták.


Viszont egy biztos, érdemes meglesni ha arra élsz és érdekel az ilyen.

2018. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!