Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan tesztpálya vagy...

Van olyan tesztpálya vagy valami elhagyatott hely ahol lehet vezetni jogsi nélkül?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és szeretek vezetni csak az a baj hogy kevés olyan hely van ahol lehet. Mentem régen földúton meg mezőgazdasági utakon de nem szeretném hogy megbüntessenek, vagyis apámat mert vele szoktam menni.
2011. ápr. 13. 14:20
 1/7 anonim válasza:
énis 17 éves vagyok és sokszor kimentem a kocsinkal ...egy merci kiskamionnal a mezöre hát szerintem csak ott merészkedj beleülni..! mert nem jo ha elkapnak..!:P
2011. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem amíg ne mvolt jogsim, rendszeresen vezettem közúton, soha semmi gond nem votl belőle, bár én már akkor ismertem a kreszt, éjszakánként a haverok mindig ide adták a kocsit :) általában országútra mentünk, vagy a körnéykebli falukba, lényeg, hogy nagyon sokat vezettem, mégsem láttam soha rendőrt... hozzátenném, hogy ezek éjjel 1-2 óra magaslatában történtek
2011. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak közúti közlekedésben való részvételhez kell jogsi. Gyakorolj magánterületen.
2011. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kertedben!
2011. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. ápr. 13. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Háát te ismered a környéked, hogy hol mikor merre felé járnak a biztosurak :) az utcákat ajánlom, olyan este 6-7 körül tuti csend van, és jobb lenne hétköznap /hétfőtől-csüt.-ig/ mert akkor nagyon ritkán találkozni velük :) sok sikert! :) egyébként én is 16 vagyok, és én is csak utcába járkálok :)
2011. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de ha kimegyek az utcára este és tegyük fel jön velem szembe egy rendőr akkor csak úgy nem állít meg nem vagyok kicsi és nincsen gyerekes arcom se szóval ha meglát lehet békén hagy de így is elég kockázatos utcán
2011. ápr. 14. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!