Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok makett kellékeket...

Hol tudok makett kellékeket (sztirol lap) venni?

Figyelt kérdés
Kicsit pontosítva a témát, szeretnék egy mozdonyt építeni. Ehhez nekem szükségem lenne sztirol lapra, vagy más néven sikó lemezre. Több helyen olvastam, hogy dekorációs boltokban, de felhívtam egy jó néhányat és egyiknél sem lehett kapni, sőt még az Ikea-ban, vagy az OBI-ban sem. Tud esetleg valaki olyan boltot mondani Budapesten, hogy hol lehet ilyet kapni? Esetleg mennyibe kerülhet? Néztem basal fát, vagy mi a neve, de az meg kicsi és drága. Köszönöm mindenkinek.
2012. okt. 22. 17:12
 1/1 anonim válasza:
Szia! Igaz, már egy éve tetted fel a kérdést, de ha még nem kaptál választ, akkor ajánlom a Panton nevű céget, a Deák tér mellett közvetlenül egy mellékutcában van egy jó szaküzlet, van félmillis, millis, másfeles vastagságban sztirollap, én is ott vettem, 100-70 centis nagy lapokban árulják. Lehet, hogy nem párszáz forint, de egy életre elég.
2013. szept. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!