Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez nem bunkóság? Visszahívjam...

Ez nem bunkóság? Visszahívjam és beolvassak neki?

Figyelt kérdés
Az egyik reklámújságban van egy hirdetés,miszerint külföldi munkát ajánlanak mindenkinek.Ez a "mindenkinek" a szó ki van emelve nagy betűkkel.Gondoltam egyet,felhívtam apám nevében.Egy nő vette fel a telefont,és az volt az első kérdélse miután bemutatkoztam,hogy hány éves apám:én válaszoltam,hogy 55,és a nő lecsapta a telefont!Tudom,hogy már középkorú drága apám,de azért meg lehetett volna mondani szépen,hogy "Köszönjük,de az édesapja túlkoros az állás betöltéséhez" vagy hasonló!Gondolkozom,hogy felhívom,és kiosztom a nőt...Mit tegyek?Ez a viselkedés nem vall tahóságra a nő részéről?Hagyjam a francba és ne süllyedjek le a szintjére inkább?Tudom,hogy ez másoknak apróság,de engem nagyon felhúzott! 21/N

2012. okt. 24. 14:26
 1/1 anonim válasza:

Átélem a helyzeted. Sajnos én is tapasztaltam már hasonlót más témakörben. Az emberek bunkók...nagyon. Ezen én is felhúzom magam mindig, de pillanatok múlva rájövök, hogy fölösleges. Ők nem fognak megváltozni, el kell fogadni. Te ne süllyedj le a szintjére, mert annyit sem érdemel, hogy költsd rá a pénzt.

22/N

2012. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!