Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Hirtelen felindulásból...

SOS! Hirtelen felindulásból írtam egy rövid üzenetet facebookon egy embernek, aki bár megérdemli, mégis megbántam, ráadásul anyum is meg akarja nézni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Töröljem ki az elküldöttek közül, hogy legalább anyum ne lássa? Vagy mégis mit? SOS!

2012. aug. 17. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
töröld magát a bejegyzést!
2012. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
üzenetet írtam...
2012. aug. 18. 06:38
 3/9 floooorkaflora válasza:
töröld az üzenetet!:D
2012. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez van. Az életben lesz még pár parás pillanatod, jobb ha idejében megtanulod, hol a határ, mielőtt az orrodra vágják az ajtót!


Jó kis lecke lesz!

2012. aug. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én nem is írtam semmi sértőt, inkább ő tanulhatná meg, hogy hol a határ, például nem kérünk a saját barátnőnktől pénz k.urvákra, úgy, hogy azt hazudjuk, a számlákra kell, és mondjuk vissza is adjuk valamikor (1 é elteletével sem adta vissza)adjuk azt a 100000 ft-ot...szerintem inkább neki kellene megtanulni hol a határ!

(én nem sértőt írtam, meg nem is írtam csúnyán, inkább hülyeséget)

2012. aug. 19. 14:36
 6/9 anonim válasza:
Hogyha nem olyan személyes dolog, akkor mondd azt hogy félreírtad vagy nem neki szántad.
2012. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja ez lemaradt: Megpróbáljuk elviselni a szakítást (főleg, hogy ő csalta meg, aztán a másik rájött) és nem pedig belökjük a "barátnőnket a szobába és megrugdossuk, úgy hogy eltörjön a bordája, ráadásul a gyereke szeme láttára!!!"


Tisztán látszik az üziből, hogy neki szántam, de már nem is bánom

2012. aug. 20. 11:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki megrugdossa a másikat, az egy ilyen privát üzenetnél sokkal durvább dolgot is megérdemel, ez igencsak enyhe ejnye-bejnye, ha neki címezted! Sokkal durvább égetést is megérdemelne. Na meg a 100 000 forint qrvára költése sem olyan, ami csak egy ejnyebejnyét érdemelne.
2013. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen...
2013. febr. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!