Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen és miből áll egy...

Milyen és miből áll egy lakberendező munkája?

Figyelt kérdés
Utóbbi időkben elgondolkodtam azon, hogy mi lenne, ha lakberendezőnek mennék. Szerintem ez egész jól hangzik. Milyen végzettségek kellenek hozzá? Pontosan miből áll a munkája? Ez nem egy határozott szándék, csak elgondolkodtam rajta, hogy mi lenne, ha...?

2012. okt. 24. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
berendezi a lakást
2012. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fú, nem mondod észlénykém?! Ezt nem is gondoltam volna!Erre kár volt pocsékolnod azt a sok betűt.

Ettől azért hasznosabb válaszokra számítok.

Valaki tud értelmesebb választ/kommentet/tanácsot? (mellőzve az ehhez hasonlókat)

2012. okt. 25. 18:26
 3/6 anonim válasza:
Szia!Én szerintem biztos lakberendezőnek megyek azt mondta az anyukám hogy ahhoz sokat kell tanulni mást nem tudok! Hidd el én is ezt kérdezgettem pár embertől !
2012. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Rá találtam az oldalra ahol meg tudhatsz mindent a munkáról! [link]
2012. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Tényleg sok minden fent van azon az oldalon. Ha valakinek még van hozzászólnivalója, csak rajta. A további kommenteket is szívesen fogadom.
2012. okt. 31. 09:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Hopp. *Válaszodat akartam írni, mert látom, egy és ugyanaz a válaszoló írta.
2012. okt. 31. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!