Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1,5 éve nincs munkám. Teljesen...

1,5 éve nincs munkám. Teljesen el vagyok keseredve. Úgy érzem nincs jövőm, nincs semmi amiért fel kel kelnem minden nap. Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy terhes vagyok, ami a közelgő sikert jelenti. Talán révbe ér az életem?

Figyelt kérdés

Álláslehetőséget találok,de a legtöbbre email-ban kell jelentkezni,de semmi választ nem kapok rájuk.

Szülőkkel élek,de már nagyon szeretnék elköltözni,amihez pénz kellene. Miért van az,hogy mindenhova nappali tagozatos diákokat keresnek kötött nappali munkavégzéssel,ha egyszer úgysem érnek rá az iskola miatt?

Pályakezdő vagyok,egyszerűen nincs semmi lehetőség. Vagy nem jeleznek vissza. :(


2012. okt. 25. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Menj el önkénteskedni, hogy tapasztalatot szerezz!
2012. okt. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Te pályakezdő vagy azért nem kellesz, én meg öreg vagyok ötven multam azért nem kellek már egy éve semmi munkát nem kapok nincs ismeretségem meg protekcióm igy nem is fogok munkát találni. Ha beszélsz nyelvet akkor te még választhatsz irány külföld mert itt senki nincs megbecsülve.
2012. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szívesen mennék külföldre,de az sem olyan egyszerű.

Semmi pénzem sincs hozzá.

Csak a lakhelyem közelében tudok keresgélni,de itt megy egyszerűen semmi sincs. :(

Elmennék legalább kicsivel messzebbre,de az albérlet sem egyszerű.

2012. okt. 25. 11:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Merre lakol?
2012. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Zala megye
2012. okt. 25. 16:46
 6/10 anonim ***** válasza:
az nem rossz hely ;)
2012. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálni akkor másfele munkát keresni.

Nekem elég sok ismerősöm Budapesten és Győrbe talált munkát.

2012. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szívesen próbálkoznék másfele,de ahhoz pénz kéne. :-/

Ha meg itt maradok,úgy érzem továbbra is ez a helyzet marad...

2012. okt. 26. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:
elveszlek feleségül, Bea!
2012. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
en meg a Nina-t :D
2012. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!