Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 6 hetes terhes vagyok. Azt...

6 hetes terhes vagyok. Azt álmodtam vmelyik éjjel h elvetéltem. Ez sztetek rosszat jelent?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 28. 12:34
 1/7 anonim válasza:
100%

Marhaság. Benned van, hogy félsz, mert megtörténhet, tudjuk. Persze, hogy foglalkoztat.

A terhességem alatt volt hogy azt álmodtam, kiscicát szülök. Na ez még nagyobb marhaság.

2012. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a megnyugtató válaszodat..igazából nagyon sokat idegeskedem..nagyon nehéz helyzetbe vagyok..még sajnos azt sem tudom h megtudom e tartani..

de amikor elvetéltem álmomban nagyon sírtam..ja és már kétszer is álmodtam.

2012. júl. 28. 13:30
 3/7 anonim válasza:
Első vagyok ismét. Nekem volt egy vetélésem (pedig nem volt ilyen álmom). Aztán amikor újra terhes lettem, akkor már jöttek a vetélős álmok csőstül. Gyönyörű kisfiam született. Aztán még egy.:) Kívánom, hogy rendeződjenek a dolgaid és boldogan várhasd a babád.
2012. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, rosszat jelen. Már ha meg akarod tartani.

A gondolatok befolyásolják az eseményeket, márpedig azért álmodsz ilyeneket, mert (legalább tudat alatt) ilyenekre gondolsz!!!

Tudatosan meg kell változtatni a gondolataidat, figyeld a gondolataidat, merülj el bennük, és zárd ki a negatív képeket!

Helyettesítsd őket pozitív gondolatokkal, ha az segít, akár hangosan is kimondhatod őket. Felkelés után, lefekvés előtt, de akár nap közben is szánj rá pár percet, és ismételgess pár egyszerű pozitív gondolatot.

A negatívokat pedig tudatosan, módszeresen zárd ki!


Csak egy példa, mert a tudatalatti másképp reagál a szavakra, mint a tudatos éned.

Pl ne azt mondd, hogy: " Nem lesz semmi baj, nem fogok elvetélni!"

A nem, a baj, a vetélés, mind negatív szavak.

Ne azt mondd, mit nem akarsz, hanem hogy mit akarsz, pozitív töltésű szavakkal:

"Minden a legnagyobb rendben lesz, egészséges vagyok én is, és a gyermekem is!" Például.

Az ilyen álmok a tudatos éned aggodalmait fejezik ki, a tudatalattid pedig a gyermeked elvesztésével járó szomorúsággal figyelmeztet, és terel jó útra, hogy ne gátold a gondolataiddal, az aggódásoddal az egészséges, természetes folyamatokat.

Remélem, segít a módszer, és sok sikert kívánok.:)

2012. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha nem ilyen elvontan akarom megfogalmazni, akkor azt mondom, a stressz neked is, és a babának is árthat. Ezért ha alapból stresszelsz, akkor tudatosan koncentrálva kell kizárni az életedből (amennyire csak lehet) a stresszt.
2012. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

az a baj velem h én tiszta negatív gondolat vagyok..és egyébként nem csak a babával kapcs.

próbáltam most kineziológust is keresni..csak drága volt:/

sokszor pánikolok is..és szorongok..

de próbálok pozitívan gondolkodni..de mindig győz a negatív.

egy nagy negatív bomba vagyok..

annyira szeretnék változtatni ezen..

Neked is nagyon köszönöm a válaszodat!!!

2012. júl. 28. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen! Változtass valamit, jobban figyelj a babára, meg magadra, ha ez lehetséges. szerintem az álmot figyelmeztetésnek lehetne felfogni. De nem kellene elvetetni. Habár mondani könnyű, igaz, de a lehetőségeket megteremteni nehezebb. Talán segítségedre lennének szüleid, vagy valaki...
2012. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!