Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a Mercedes...

Hogyan tudnék a Mercedes gyárba jelentkezni? Munkaügyin tudnának nekem segíteni? Kérem segítsen valaki!

Figyelt kérdés
Pályakezdő fiatal nő vagyok. Van egy szakmám de nincs köze a merci gyárba lévő munkákhoz. Így engem felvennének? mert hallottam hogy vannak sokan akik végzettség nélkül is ott dolgoznak. De ők hogy kerültek be? Neten néztem, de csak olyan állásokat találtam ahol diploma vagy több éves tapasztalat kell vagy nyelvtudás. Nekem egyik sincs.. Így milyen területen tudnék dolgozni?

2012. okt. 25. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ismeretség alapján. De ha a szakmádnak nincs köze az egészhez, akkor mi akarsz ott lenni? takarító?!
2012. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vannak mások akik még végzettség nélkül is ott dolgoznak és nem takarítanak.. ezért érdekelne engem!
2012. okt. 29. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:

összeszerelési munkákat láttam meghirdetve pont október vége felé

ehhez ahogy tudom minimum szakmunkás végzettség kell, nem kell, hogy gépkocsihoz kötődjön! Még sok embertől hallottam, hogy a német nyelvtudás alap, viszont ha láttam összeszerelési munkát meghirdetve, akkor nem irták. Hívd fel szerintem a gyárat, és megmondják hová kell küldeni az életrajzokat!

2012. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem kell német nyelvtudás,bár az is németül van kiírva mindenhol,hogy melyik testnyílásodon veheted a levegőt. Erre készülj fel.
2012. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Nem maga a merci gyár intézi a munkaerő beszerzést. Az Adecco nevű munkaerő közvetítő cég veszi fel a dolgozókat. Az Adecco jelenleg csak a merci gyárral áll kapcsolatban. Mi éppen a múlt héten voltunk bent a párommal és jelenleg nőket nem vesznek fel, mivel nehéz fizikai munkára van most felvétel. Korábban vettek fel nőket erre a munkára, de a gyár üzemorvosa ezt nem javasolja így már csak a fényező üzembe vesznek fel nőket, ahova jelenleg nincs felvétel. Páromnak sima szakmunkás végzettsége van, de nem műszaki területen és gyakorlata sincs az összeszerelésben. Nyelvtudás nem kell a gyártósori összeszerelőknek.

Vigyél be az Adecco-hoz egy önéletrajzot és reménykedj, ennyit tudok mondani.

2013. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!