Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez most csak szerintem kicsit...

Ez most csak szerintem kicsit durva?

Figyelt kérdés

[link]


Minek raknak fel a lányok csak ilyen profilképeket facebookra, hogy az arcuk látszik csupán? Miért nem mennem el sportolni, hogy normálisan nézzenek ki? Ugyanakkor hogy bírja ki valaki ilyen kövéren, mint a fent linkelt képen lévő? Ki ez egyáltalán? Valaki privátba a nevét? Szerinte szörnyű, hogy a mai fiatal lányok így ellustulnak és ilyen kövérek lesznek! Szerintetek nem? Mit gondoltok?



2012. okt. 25. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
és nem gondolod h az egész csak kamu?
2012. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Más oldalakon is megjelent ez, és ott volt még egy kép. Nem hinném, hogy az. Vannak ilyenek és hasonlók.
2012. okt. 25. 21:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez kamu!Amúgy is ki venne fel ilyen ruhát?Szerintem szegény lánnyal inkább kiszúrtak a "barátai"
2012. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Photoshop, ennyi..
2012. okt. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amugyis sok a dagadt pasi is, az nem gaz ?
2012. okt. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5: de az is durva. De ez? Nem hinném, hogy photoshop, az arcával semmi baj, de hogy lehet valaki ilyen kövér? Amúgy szerintem ez tuti nem ps, mert máshol is megjelent róla kép, és azon is ez a lány volt, és azon a képen is "nagydarabnak" tűnt...
2012. okt. 26. 22:14
 7/14 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van róla 2 másik kép is.

2012. okt. 26. 22:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Tuti kamu!Hidd már el! A lánynak a képen a melle és a hasa egyben van!Ha így nézne ki a melle is nagyobb lenne és látszana!vagy photoshop vagy kitömte azt a ronda ruhát!
2012. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tuti PS! Nézd már meg! Aránytalan az egész lány, az arca sovány, keze-lába sovány, nincs semmi melle..ilyen nincs, vagy lehet, hogy beteg..de nem hinném.

Bizony-bizony fontos ez a kérdés...:O

2012. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lába, vagyis lábfeje..
2012. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!