Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kimi Räikkönen autogramm-címét...

Kimi Räikkönen autogramm-címét nem tudná valaki leírni?

Figyelt kérdés
Apukám nagy Kimi Räikkönen rajongó és felmerült bennem, hogy karácsonyra meglephetném egy Kimi-aláírással. Nagyon örülne neki, ez nem kérdés. Arra gondoltam, írok egy e-mailt/levelet Kiminek, amiben megkérném, hogy küldjön apukámnak egy dedikált fotót. Igen, a gondolatmenet eddig szép, csakhogy hiába keresek Kimire autogram-címet, nem találok. Kérlek, segítsetek!

2012. okt. 27. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kimi nem nagyon szeret ilyesmivel foglalkozni, ez köztudott!

De azért megpróbálhatod : "Kimi Raikkonen

Lotus Racing

Hingham Industrial Estate

Ironside Way

Hingham - Norfolk NR9 4LF

UK

2012. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. :)

Ilyen autogramm-kérésben nem igazán vagyok otthon,csak utánakerestem itt a kérdések között. Remélem sikerül megoldanom valahogy. :D

2012. okt. 27. 23:31
 3/16 anonim ***** válasza:
Te figyi, megoldjuk okosba!
2012. okt. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ma jött meg a levél egy dedikált képpel. :)
2012. nov. 20. 17:32
 5/16 anonim ***** válasza:
Képet!
2012. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mivel nem bírtam ki,hogy ne nézzem meg,óvatosan felbontottam apunak címzett borítékot,de már visszaragasztottam úgy,hogy nem is látszik,hogy nyitva volt. Már nem tudnám olyan szépen felbontani.

Amúgy egy kb 20x10es képeslap,arany tollal aláírva. [link] Kimi így áll a képeslapon középen,és mellette ilyen ezüstös körvonalakkal van kirajzolva még 2szer,ugyanilyen pózban. A hátulján pedig van egy kis Lotus-kocsi. :D

2012. nov. 21. 16:06
 7/16 anonim ***** válasza:

De mákod van, hogy kaptál! Esetleg el tudod küldeni, hogy miket írtál bele? (vagy az egész szöveget)

Nemigen tudom, hogy mennyit tud angolul, (gondolom angolul küldted a levelet), én meg eléggé alapfokon vagyok még a nyelvvel...

2013. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

én is csak alapszinten beszélem az angolt...nem írtam sokat,csak a lényeget:



Dear Kimi!

My father is your big fan. I would like an autograph from You for my father. It will be the best present for him.

Please use the enclosed envelope to send me your response.

Thank you,...

2013. jan. 4. 01:18
 9/16 anonim válasza:
mennyi idő alatt küldték? :) énis most tervezek küldeni egy levelet :)
2013. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én októberben küldtem és novemberben kaptam meg. Egy barátom is küldött levelet egy héttel később és neki még mindig nem jött válasz.
2013. márc. 27. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!