Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről szóljon a blogom?...

Moncsi_csi kérdése:

Miről szóljon a blogom? Először olvasd el lent is, és utánna írj.

Figyelt kérdés
Szóval. Nekem lenne ihletem hozzá,de szeretném mások véleményét is kérni,hogy ő milyen blogot olvasna szívesen. Mert még egy potya blogot nem akarok. Olyan blogot szeretnék, ahol mindenki kedvére valót olvashat. És ne írjatok lécci hülyeségeket! Nem tucat blogot szeretnék! Előre is köszi! (mármikor írhatsz, még 2 év után is! )

#blog #mi legyen a blogom neve? #miről szóljon a blogom?
2012. okt. 28. 20:01
 1/5 panini válasza:
Először is..te milyen témákban vagy érdekelt? Azért kérdem, mert ha most azt mondom neked, hogy egy angol irodalommal kapcsolatos blogot kezdj, akkor nem biztos, hogy ahhoz lenne ihleted.
2012. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Panini,neked teljesen igazad van. szóval: szeretem a művészeteket, a zenét,minden csajos hülyeséget,meg ilyenek..
2012. okt. 28. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Amiben a legjobb vagy, vagy amivel a legtöbbet foglalkozol! Zenés blog, vagy valami stílus legújabb divattal foglalkozó dolog.

Olyan blogot úgysem lehet csinálni, ahol mindenki megtalálja amit akar, legyen egy fő téma és a hozzá kapcsolódó dolgok.

Nekem pl régebben hobby blogom volt csak eluralkodott rajtam a lustaság:D

2012. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 VivySims3 válasza:
Hello!Divatról,trendről vagy írj egy történetet olvasnék.
2013. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha úgy vesszük a főzés is művészet :). Én legszívesebben egészséges életmóddal, állatvédelemmel és reform étkezéssel,receptekkel foglalkozó blogokat olvasok/nék.
2016. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!