Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most próbáltam elöször cigit...

Most próbáltam elöször cigit ekkor mi van?

Figyelt kérdés
most próbáltam elöször mindenki írta hogy először szédül meg fájt a feje meg minden nekem ilyen lassú keserű érdekes íze volt és nem szédültem meg se semmi ennek örülök de van valami oka?

2012. okt. 21. 18:18
 1/7 A kérdező kommentje:
nem azt mondom hogy jó volt de rossz se csak nagyon kiváncsi voltam és nem is akarok dohányozni 12. a koromért lécci ne szídjatok
2012. okt. 21. 18:19
 2/7 anonim ***** válasza:
én is ennyi idősen próbáltam ki és velem se történt semmi. persze az is számít hogy pl. sárga multi vagy fekete marbi-t szívsz először. amúgy nem most fog de ha most még szívsz kb. havonta egy dobozt akkor kezd el majd "hatni" .
2012. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is így kezdtem 13 éves koromba rábeszéltek az "idióta" haverok, nem szédültem tőle meg semmi, de viszont azóta dohányzom :/ és remélem nem szoksz rá mert K*RVA DRÁGA. meg káros is
2012. okt. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*19/F
2012. okt. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nem akarok csak kipróbáltam és kiváncsi voltam de őszintén nem ilyenre számítottam de nem is emlékszem mit gondoltam csak fura volt és olyan béna voltam hogy elöször belefüstöltem a szemembe XD
2012. okt. 22. 10:00
 6/7 anonim ***** válasza:
xD inkább legyél ebben béna mint másban
2012. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igen :)
2012. okt. 22. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!