Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha 14 évesen csináltatok...

Ha 14 évesen csináltatok tetkót, akkor az "nem jön szét"?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyeségnek hangzik,de mivan ha addig nő a karom(mert vállra akarom)szélességben meg hosszúságban,akkor csak megnyúlik,vagy szétjön így darabokra mint a gyerektetkó ? xD

15/F



2012. okt. 28. 21:41
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs,elírtam 13/F xd
2012. okt. 28. 21:43
 2/5 anonim ***** válasza:
van rá esély ....én 16 évesen csináltattam,most 28 vagyok,nekem nem változott
2012. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SzilKa ***** válasza:

Amelyik tetováló elvállal 18/16 év alatt, annak a munkájával az lesz a legkevesebb bajod, hogy megnyúlik-e... mert maximum egy sufnitetkós varr 14 éves gyerekre, aki nagy eséllyel tehetségtelen és a higiéniára sem fordít nagy gondot, tehát még valami cuki fertőzést is összeszedhetsz.


A kérdésedre válaszolva, ha hirtelen nagyon megváltozik a karod körmérete (pl kokszolva gyúrsz), megrepedhet a bőröd és vele együtt a tetkód is. Ha lassan változik, akkor csak egyszerűen eldeformálódik.

2012. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzilKa ***** válasza:
ja, és ne fogja rám senki, hogy tetkóellenes vagyok, mert magam is tetoválok... 2. voltam.
2012. okt. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2012. nov. 3. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!