Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen pettingeltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen pettingeltetek előszőr? Mit csináltatok? Hogy? Meddig jutottatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

19 évesen. Kicsit későn érő típus vagyok. XD

Este átjött filmezni, és film közben elaludt, nekem meg nem volt szívem felébreszteni, ezért csak betakargattam, de erre felébredt magától. Elkezdtünk csókolózni, simogatott, aztán megkérdezte, hogy megengedem-e, hogy levegye rólam a felsőmet. Belegyeztem, de a melltartó maradt. Aztán később azt is megkérdezte, hogy leveheti-e a melltartót, és arra is igent mondtam. Azon az éjszakán igazából csak eddig jutottunk, simi volt és csók, meg kényeztette a mellemet. Nagyjából ennyi.

2011. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hát én születésem előtt 9 hónapig voltam nőben
2011. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 14 évesen. tartós kapcsolatom volt, korunkhoz képest érettebb volt maga a kapcsolatunk is. orálig jutottunk.
2011. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát én olyan 9-10 lehettem, úgy csináltuk hogy lementünk a térre, ha volt szabad asztal ráraktuk a hálót, 1-1 ütő a kezünkbe, és a többit nem kell magyarázni...


Tibibá

2011. júl. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12:10 nagy voltXD

Hát nem tudom igazából mi számít annak.18voltam a fiúm 20 mindkettőnknek az első ilyen élmény volt.Bikiniben napoztam amikor átjött hozzánk mondtam,hogy vetkőzzön neki ő is,mivel neki nem volt ott fürdőgatyája levetkőzött egy szál feszes boxeralsóra.Irtó szexi volt:D Bekenegettem napolajjal először hátúlról aztán előlröl is jó alaposan végigmaszíroztam tetőtől talpig.Nagyon élvezte a dolgot ott nyögött meg vonaglott a kéjtől tisztára felajzódott:)Amikor megláttam,hogy dudorodik a boxeralsója szegény kicsit zavarba jött akkor leáltunk.Pedig nagyon jó volt látni,hogy ilyen kanos tőlem.

Tök izgi volt :)))

2011. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!