Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el a csajomat...

Szabolcs1122 kérdése:

Hogyan felejtsem el a csajomat megcsalt márt vagy 4 hónapja? és még mindig nem tudom kiheverni anyám is eldobott TELJESEN ÖSSZEOMLOTTAM BELLÜL ÉS MÁRT NEM TUDOM MIT CSINÁJJAK? . MELÓ NINCSEN MERT NEM TUDOK ELHEJEZKEDNI

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pontosan tavaly májusban tartottam ugyan itt. Valahol korábban tettem fel itt egy kérdést, szerintem még a szavak is ugyan ezek voltak, csak más sorrendben.

Azóta a 3. barátnőm van, és 1,5 éve melózok ugyan ott, nem létezik reménytelen ha az ember 20(X) éves.

Nem lesz egy kettőre jobb, de ha találsz valakit aki csak kicsit is jó, szemét dolog de "játszani", egyből jobb lesz a világképed.

2012. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem könnyü dolog de azért kössz
2012. okt. 30. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!