Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért néz ki minden szinte...

Miért néz ki minden szinte minden ázsiai ugyanúgy? Mármint sárgás bőr, fekete haj, barna szemek. Mi, európaiak is hasonlítunk az ő szemszögükből?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 17:14
 1/7 CsontosLizzy válasza:
55%
Nem kell az ő szemszögükből nézni. Nézzük a tiédből. Te megtudsz különböztetni egy finnt egy svédtől, egy olaszt egy görögtől vagy spanyoltól, egy németet a franciától?
2012. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Egy ázsiainak az európaiak egyformák.

Japán csoporttársam nem talált meg minket az előadóban, mert ő más szerint különbözteti meg az embereket, hiába vannak köztük szőkék, barnák, nagy orrúak, vékony szájúak.


A népek megkülönböztetése pedig egy bennfentesnek sem egyszerű.

Ahogy az előző írta, te se tudod megkülönböztetni a németet a franciától. Ázsiaiakkal is csináltak tesztet, ők se mindig találták el ki a vietnami és ki a koreai. Vannak rajtuk jellegzetes jegyek de az sem 100%, ahogy itt sem minden svéd szőke és más népekben is vannak szőkék.

2012. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. nov. 1. 08:00
 4/7 A kérdező kommentje:
De amúgy a kérdést pontosabban úgy értettem, hogy miért hasonlítanak? Mert ha 2 ázsiait egymás mellé rakok, meg 2 európait, akkor az európaiak közt sokkal több lesz a különbség.
2012. nov. 2. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Ha beszélgetsz velük akkor kiderül, hogy mi is olyan egyformák vagyunk nekik mint Ők nekünk.
2012. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
26%
Azt én sem nagyon tudom, de ha pl. egy japánt es agz kinait egymas melle teszel akkor látszik hogy általában a japánok kevésbé vágott szemuek és a kinaik ojanok h sztem alig latnak :P (bocs a helytelen irasert :D)
2013. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amugy igen, mi is hasonlitunk szerintük, de ha tartósan együtt élsz velük (pl több évig abban a közösségben vagy), akkor elég jól meg lehet őket különböztetni.
2013. jan. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!