Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen legyen a Facebook...

Milyen legyen a Facebook profilképem?

Figyelt kérdés
Lécci linkeljetek képeket amik nektek tetszenek...Ne azt hidjétek, hogy nincs fantáziám, de kiváncsi vagyok mások véleményére...;)
2012. okt. 30. 16:46
 1/5 FakeSmile válasza:

Uuu..Hát szerintem egy profilképből sokmindent kilehet hozni.

Én nézegetni szoktam ilyen tumblr-ös képeket és ha valami tetszik megpróbálom megcsinálni.

Ami engem irritál a sok tükörbepózolok,kinn az egész mellem+kacsaszáj és hozzá egy idézet hogy mennyire össze van törve a szivük.Az ilyeneket úgy bírom..:DDD

Ja és PhotoScape programmal elég egyedi képeket lehet szerkeszteni c:

2012. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Én sem szeretem azokat a képeket amiket te írtál...Egyszerűen undorítóak...persze ez csak az én véleményem.
2012. okt. 31. 14:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze még mindig várom az ajánlatokat..:)
2012. okt. 31. 14:58
 4/5 anonim válasza:
[link] én innen szoktam letölteni((:
2012. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szerintem béna ha nem magadról raksz képet profilképnek. Max photoscape-pel raksz rá valami szöveget ha nagyon akarsz...

Én képszerkesztővel szoktam jókat csinálni:D

2013. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!