Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc animétek? :D

FakeSmile kérdése:

Mi a kedvenc animétek? :D

Figyelt kérdés

Irtó kiváncsi vagyok,hogy kinek mi a kedvenc animéje és MIÉRT,talán egy kis rövid vélemény után énis kedvet kapok hozzájuk és megnézem őket.:D

Ja és műfajt is légyszi írjatok mellé.c:



2012. okt. 30. 17:11
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!:D

Főleg annak aki egy regényt írt.:D

Nana,Vampire Knight:Mindkettőt láttam és imádom őket.A Nanának a rajzolása iszonyúan tetszik,hasonlit a ParadiseKiss rajzolásához,de ugy gondolom hogy ez összeszedetteb.A VampireKnightban pedig minden megvan.:DD

Gintama:Nem láttam,sőt nem is hallottam róla még,de mivel írtad hogy hasonlít a Narutohoz és a Bleach-hoz meg fogom nézni.^^

Bár mivel a régi japánban játszódik ettől kissé elment tőle a kedvem.Mármint nem szeretem a règi rajzolásu animéket.(ez alatt gondolok pl a Sailor Moon-ra)

Avatar:Hát ha nem ment volna a nickelodeonon nem kezdtem volna el ez tuti.De a végefelé megszerettem és most ezt az új évadát(?) is szivesen nézem.^^

A másikat nem ismerem.:d utánanézek.

2012. okt. 31. 14:51
 12/26 A kérdező kommentje:

Jakab Réka:Köszönöm a válszod,régen énis sokat néztem a Dragonballt és az inuyashát.

Az inuyashát pont tegnap fejeztem be.Olyan nosztalgikus volt újranézni.:DD Már alig emlékeztem rá.

LovleyComplex a top 1nálam.Lehet hogy va nâla jobb anime,de nekem megunhatatlan.Utálom hogy néhány animének tudnak folytatást csinâlni,pl a ShugoCharának (ne èrtsétek féłre nagyon szeretem DE szerintem 2évad is elég lett volna neki BŐVEN nemhogy 3...) a lovley complexnek nem...Pedig tök kiváncsi lennèk,meg mèg pár animére.

Kirari:Ultre őber cukker mukker trendy rajzolása ellenére elég jó anime lett szerintem.Bár néhány idegtépő nyavajgásánál úgyvoltam hogy na akkor most puszicsók nem folytatom.De a vége nagyon jó lett.:D

2012. okt. 31. 15:00
 13/26 anonim válasza:
nekem a Hellsing mert vámpirós sok akció jelenet részletes csaták jó sztori stb és a High School DxD mert jó ecchik párbajok fegyverek és megint a sztori akció történet de nem ajánlóm hogy megnézd a hellsing 10.részét készitik a DxD 2.évadjából csak az 1.rész van meg
2012. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Köszi:d

High School DxD olyan nemtudom hova sorolni anime.:d mtkór elkezdem de még nem tudtam befejezni:/ de amúgy tetszik,csak...Ezek a giga mellek...^^""

2012. okt. 31. 18:59
 15/26 anonim ***** válasza:
Sok animét láttam, de ami a legjobban tetszett, az a Death Note volt. Tetszett a rajzolás, a történet, a feszültség, az izgalom, de ami a legjobban tetszett benne, hogy nem volt egyértelmű hogy ki a jó és ki a rossz, ezáltal az se hogy ki fog nyerni. Viszont a film nekem nem tetszett belőle, de az anime a legjobb!
2012. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Hetalia


Elôszôr is Nem középsulisokról szól, ami ritkának számít.

Másodszor: Lehet belôle tanulni. A más országok kúltúráját és történelmét (de a mién is benne van :)).

Harmadszor van benne: Moe, Tsundere (2 is) és Yandere.

4: Országok megszemélyesítése??? Mekkora ötlet!

5: Jó képûek. ^^

6: A karakterek közötti kapcsolat már fel ér a Shounen Ai mûfajba (ami a kedvencem)


További mûfajok: vígjáték, paródia


Szóval a 6 pont mutatja ki, hogy miért is lett kedvenc *elolvad*

2012. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Én vagyok a regényes :D csak azt tudom mondani, hogy a rajzolás nem egy nagyon régi, csak nem annyira kidolgozott :)

És hogy a múltban játszódik, sokak visszakanyarodnak ettől, ám hidd el, ugyan azok a dolgok vannak mint a mostani korban (telefon, tv, és még van egy Blue-ray lejátszó, ha megnézed, tuti megérted, az írását is).

itt van pár kép belőle

[link]

Amúgy az első részek elején van egy bevezető, itt majd kiderül minden :)

2012. nov. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

HxH 2011. Műfaja (shounen fight?), legyen inkább simán shounen, mert nem a harcokon van a hangsúly.

Hogy miért? Talán azért, mert változatos, gyakran változik a hangulat, a stílus. Kedvelhető szereplők, mindegyik egyedi, egyik sem átlag szereplő és talán még azért, mert kerüli a tipikus shounen kliséket.

2012. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Túl sok van. De a Top5 fav... Oh, alig tudok valasztani... Talan Ao no exorcist : adott egy ikerpar , akik nem tusjak kik a szuleik es egy pap nevelte fel oket. Az egyikuk, a foszereplo (Okumura Rin) furcsa dolgokat kezd latni,olyanokat amiket mas nem. Kiderul hogy felig demon, es vagy meghal vagy egy ordoguzo iskolaba kell jarnia. Nekem o a Top1.Anime Crush. :D

Masodiknak..hm.. Kaichou wa maid sama. Egy csaj,aki a diakonkormanyzat feje , egy olyan iskolaban ahol alig vannak lanyok. Elegge temperamentumos karakter. Viszont nagyon szegenyek,ezert egy maid kavezoban dolgozik. A sulijabol a meno srac erre egy veletlen folytan rajon,majd megmenti 3sractol , es az anime hatralevo reszeben probalja elerni , hogy beleszeressen a csaj. Nekem nagyon tetszett:)

AnoHana. Animen ennyit meg nem sirtam. Ennyi eleg rola mert megint bogni fogom.

Soul Eater , de csak azert mert ez az elso anime amit neten neztem vegig magyar felirattal.

Most irhatnek valami yaoit, mert azokat is imadom, de a No.6-ot irom. 2013 van , es majdnem az egesz vilag lerombolodott. 6 korzet van (asszem) es a hatodikban lakik a foszereplo ,Shion. Legalabbis addig, amig egy este be nem jon az erkelyajtajan egy szokott,korozott bunozo : Nezumi. Lott sebe van, persze a naiv Shionka ellatja a sebeit. Ottmarad estere, majd reggelre eltunik. Viszont kiderul ez az egesz es elkoltoznek a luxusreszlegrol. Az anyukaja pekseget nyit, o meg parkfelugyelokent dolgozik. Amde, munka kozben egy halott ferfit talalnak aki legalabb 90-nek nez ki, pedig meg harminc se volt. Ezt tetozi,hogy a munkatarsa nyakabol kikel egy darazs a szeme laattara, majd a csavo osszeaszik. Shiont letartoztatjak,mert olyat tud amit nemkene es megszegte az elegedetswg torvenyet. Nezumi megmenti az eletet , es a zonakon kivuli reszre menekiti. EnnIt a spoilerrol. Avegen ennek is bogtem. Ha nem rettent el hogy kicsit mely a baratsaguk (Egyszer Shion ad Nezuminak joejt csokot , maskor Nezumi Shionnak viszlat csokot) akkor feltetlenul nezd meg :)


bocs a hibakert, telorol lusta vagyok vissza nezni

2012. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat.^^

Death Note:Uu szinte ezzel az animével kezdtem mindent.:D bár anyira nem tetszett,de nem mondhatom rá hogy rossz mert jó,de mégse tartozik a kedvenceim közé.

Hetalia:Aki ezt ìrta az most nagyon levett ezzel az animével a lábamról.Irtó kiváncsi vagyok rá és a helyes pasis résznél gyorsan f is irtam a lista elejére;d. Bàr eddig nem igzán nèztem ilyen műfajú animéket.:D

Regény író:D : Így már mindent értek ^^

Aztán a Kaichou Wa Maid Sama nagyon tetszett,főleg Usui karaktere.:3 a H x H-t nem ismerem az AnoHanát el akartam kezdeni de sok negatívumot kaptam róla amiért úgy döntöttem kihagyom.De örülök neki hogy most jó véleményt is kaptam,azt biztos megnézem. A No.6-ot már valaki irta.Örülök hogy 2en is ajánlották,ebből az jön le hogy biztos jö anime lehet ráadásul a története is tetszik.A yaoi műfajt énis most kezdtem el eddig egyeltalán ne vonzott de nagyon tetszik.Némelyik sokkal érzelmesebb mint egy sima shoujo. A xuri animéket is szeretem.Vagyis inkább aa szexjelenetek nélküli homoszexuális animéket amik az érzelmekről szólnak:D Amúgy énis mobilról írok ezért van tele helyesírási hibákkal.:DD

2012. nov. 1. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!