Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kihűlt egy putnoki nő. Az...

Kihűlt egy putnoki nő. Az fájdalmas?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ha be vagy ba*szva nem:S
2012. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A néni nem hiszem,hogy be volt baszva..
2012. okt. 31. 00:44
 3/8 anonim ***** válasza:
why not?
2012. okt. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 cerealkiller2 ***** válasza:
valószínüleg azért mert volt annyi esze hogy az alkohol nem segít kihűlés ellen, sőt pont hogy a kihűlést segíti.
2012. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg azért,mert úgy tudom,hogy az otthonában hűlt ki.Az ittas emberek általában az utcán hűlnek ki(a legtöbb)Akik az otthonukban,főleg idős emberek,akiknek nincs pénze fűtésre..de sokat szenvednek előtte vajon szegények?
2012. nov. 1. 12:02
 6/8 cerealkiller2 ***** válasza:
a fagyhalál nem kellemes dolog, gondolj bele, biztos fázott már annyira kezed-lábad hogy fizikai fájdalmat éreztél. ha még nem, akkor csak örülhetsz neki.
2012. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze,hogy volt már.Sőt írtó vörösek voltak a kezeim.Biztos sokat szenvednek előtte,de utánanéztem és elvileg csak simán elalszanak.(kómába esnek)Mikor már nagy álmosság lesz rajtuk úrrá,akkor már nem fáj semmi..de akkor is borzasztó,hogy ennyien kihűlnek!:(
2012. nov. 1. 12:45
 8/8 cerealkiller2 ***** válasza:
de addig amig elalszanak, addig nagy fájdalmat éreznek, biztos vagyok benne.
2012. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!