Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kétszer láttam szellemet...

Kétszer láttam szellemet kiskoromban, azóta hat év telt el és most újra furcsa dolgok történnek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy négy napig egyedül hagytak otthon a szüleim, mert lementek a nyaralónkba munkálkodni. Szeretek egyedül lenni, nem félek a sötétben, és semmi mástól. Első éjszaka nem voltam otthon, mert egy barátomnál aludtam. Második éjszaka lefeküdtem fél 9 fele aludni, és olyan hangokat hallottam, mintha a mellettem levő szobában fúrták volna a falat. Átmentem, semmi. Visszafeküdtem, pár perc múlva újra. Átmentem abba a szobába aludni, ami történetesen a tesómé volt, akkor hirtelen anyuék szobájából hallottam a fúrást. Felraktam a fülest és úgy aludtam el.Harmadik éjjel, a kutyánk folyamatosan ugatott, ezért szintén fülessel aludtam el. Hajnali háromkor arra keltem, hogy a műhelynek bekapcsolt a riasztója. Kimentem a külön épülethez, nem láttam semmi gyanúsat, kikapcsoltam. Reggel mikor felkeltem, felmentem az emeletre a gépekhez, és írtam egy osztálytársamnak a történtekről. Előtte lent bekapcsoltam a TV-t, hogy legyen alapzaj,mert kezdtem parázni, és becsuktam minden ajtót ablakot, nehogy betévedjen valaki. Miközben gépeltem, hallottam hogy becsapódik az alsószinten egy ajtó. Elindultam lefelé, mikor hallottam, hogy TV kikapcsolva. Visszafutottam felhivtam a bnömet, és ujra becsapodott az ajtó. Lemntem becsuktam rendesen, visszakapcsoltam a TV-t és felmentem. Újra hangokat hallottam. Elindultam lefelé, A bejárati ajtó tárva nyitva, a lépcső alatti szekrény résnyire nyitva, és a TV megintcsak kikapcsolva. Aznap kinnt a kutya mellett üldögélve vártam haza a szüleimet, végül másnap hajnalban is, mikor ők otthon voltam szintén bekapcsolt a riasztó a semmiért.

2012. okt. 31. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Áramszünet, mert azt szeretem.
2012. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
... ha áramszünet lett volna, akkor a számítógép is kikapcsolt volna.
2012. nov. 2. 07:43
 3/8 anonim válasza:
A házatokat úgy vettétek meg h baromira le volt pukkanva? Vagy van vlmi háziállatotok? :) Mert mikor énis egyedül vaok recsegni szokott a padló pedig a macskám benn alszik a szobámban......
2012. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyébként nem biztos hogy szellem van a dologban.Az is megeshet hogy egy ember szándékosan zaklat téged.
2012. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Fú ez már durva velem is szoktak ilyenek történne de ez engem is visz :)
2012. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ez bátorság hallod! Tökre szeretnék ilyen lenni de összefostam volna magam első nap ez nagyon komoly! Elismerésem am nem tudom mivan lehet hogy álom vagy valami de ezt nem mondhatom mert nem éltem át de kajak elismerésem az ilyet tényleg becsülöm! (és ezt nem úgy mondtam hogy szivassalak)
2012. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
házi állatunk egy kaukázusi juhász kutya tehát nem jöhet be a lakásba sosem.. megint egyedül vagyok itthon, és nem tudom mit tegyek. elég gáz de tegnap este egy pohár bor mellett aludtam el.
2013. jan. 19. 10:02
 8/8 Sajtosmakarónidodoo válasza:

Huh! Ez nagyon durva. Először is. Elismerésem, hogy ilyen bátor vagy... Én mindentől megijedek, pedig azt hiszik rólam hogy "tökös" csaj vagyok.

Kiskorodban konkrétan mikor láttál szellemet és milyen volt?

Én néha, egyre ritkábban... a mamámat látom aki nem olyan rég (kb másfél éve halt meg.) Sokszor arra gondolok, hogy csak a képzeletem játszik velem, mert annyira hiányzik...Általában akkor jelenik meg mikor nagyon szomorú vagyok, vagy sírok... Egy alkalommal beszélt is hozzám. Kíváncsi vagyok mit válaszolsz a kérdésemre. Eddig nem igen tudtam senkinek ilyen kérdést feltenni.

2014. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!