Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem furcsa? Vagy csak nekem?

Nem furcsa? Vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Jött az iskolánkba egy goth csaj csak az a bökkenő hogy 12 éves!! Milyen már hogy 12 évesen goth??!!! A véleményeteket szeretném kérni hogy mit gondoltok erről! 16/L

2012. okt. 11. 15:37
 1/7 anonim válasza:
100%
Kérdésedre had válaszoljak kérdéssel: Milyennek látod a világot? Én így: melegek, leszbik, tini k*rvák, drogosok, pénztelenség, háborúk, egyéniségek akik attól egyéniek, hogy másolják egymást. Szóval ez ilyen. Az a lány csak "alkalmazkodott" a maga módján ebbe a világba vagy inkább teremtett magának egy saját világot. Legalább is ő ezt így látja. Részemről meg ez kicsit terjedelmesebb lenne...
2012. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oh... de nekem akkor is furcsa hogy 12 évesen!
2012. okt. 11. 16:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
miért ne? végülis sokak kinövik ezt a stílust de vannak akik felnőtt korukban is gothok maradnak. Ez nem arról szól szerintem hogy alkalmazkodni akar ez arról szól hogy ez tetszik neki. Vannak olyan lányok, az én egyik barátnőm is ilyen akiknek már 12 évesen van elképzelésük a dolgokról és nem kisgyerekek már annyira. Lehet hogy megtalálta azt amiben felnőttként is jól fogja érezni magát de előfordulhat hogy majd stílust vált. Egyáltalán nem fura ez. Ha sok 12 éves kiscsaj lehet emo, akkor lehet goth, vagy akármi más is, nem?:D
2012. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz :D Báár... ha jobban átgondolom jól áll neki ez a stílus :D [link]
2012. okt. 11. 20:46
 5/7 Drachen ***** válasza:

Nekem is van egy barátnőm a 12 éves kor óta goth és csak azért ,,dobta le' nem régiben mert nem akart ,hogy a pózerkedő - nekemjobbcuccomvanadarkshopból meg sírokon fetrengő idiótákkal egy egy kalap alá vegyék.

Egyébként a képen a lány az ő? Marhára nem néz ki 12-nek....

Megjegyzem iszonyúan érdekel, hogy tudja-e miről szól ez a szubkultúra és milyen zenét hallgat (ha azt hiszi , hogy Manson goth akkor ott bajok vannak .DD)

2012. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az ő a képen! Bárr.. én sem nagyon hiszem hogy 12 éves!
2012. okt. 12. 15:16
 7/7 GirlOfDeath válasza:
100%

Én is már 12 éves koromba Goth/Rocker voltam.:) Nem furcsa ez..Legalább van neki stílusa,ami sok embernek nincsen,mert nem találja meg a hozzáillőt.

15/L

2012. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!