Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sims3 világ körüli útról...

MadZsolti kérdése:

A sims3 világ körüli útról van szó. Hol lehet venni olyan gyakorló babát, hogy tudjak otthon is verekedni?

Figyelt kérdés
Tudjátok,Kínában lehet öveket szerezni,meg ilyenek...Na hát arra gondoltam,lehet venni ilyet.Lehet? És ha igen,akkor hol?

2012. okt. 31. 09:20
 1/6 Lunala ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor valamelyik boltban ott a piacon :)
2012. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de melyik boltban?
2012. okt. 31. 10:48
 3/6 Lunala ***** válasza:
Van vagy 3 bolt, az egyikben csak kaját, meg recepteket lehet kapni, a másikban túrafelszerelést és ezt a babát is pl, a harmadikban pedig relikviákat. Nem tudom hogy hívják az eladót, mert az majdnem mindegyik játékban más. (legalább is nekem eddig az összesben más volt)
2012. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megtaláltam,csak az a probléma,hogy megvenném,de azt írja ki: "a tárgy(ak) talán a családi holmik között van(nak).

És nincs ott...ez miért van,vagy mit csináljak? megvettem már vagy 1000 olyan fababát,a pénz az megy le,de a cucc nem jön át.Segíts kérlek

2012. okt. 31. 13:52
 5/6 Lunala ***** válasza:

Biztos jó helyen keresed? A családi eszköztár a Vásárlás módban érhető el. Itt: [link]

az a nyitott tetejű doboz-ra katt és ott lesz benne :)

Ha nem, akkor sajnos nincs ötletem hova tűnhet, de a buydebug kóddal is meg tudod szerezni. Csak írd be, majd keresd meg a felbukkanó ? jel résznél, ott lesz valahol, és mint egy egyszerű berendezést, meg tudod venni onnan :)

2012. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én meg megvettem 1048x XDDDD ._.
2012. okt. 31. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!