Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Par napja kicsit fulladok es...

Par napja kicsit fulladok es gombocot erzek a torkomban foleg ejjel sokszor arra kelek fel hogy nem kapok levegot ilyenkor mindig szaporab lesz a sziveresem. Szedulni kezdek hanyimgerem lesz. Es remegek. Ez panik betegseg lehet?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 15:43
 1/2 Fanny1885 ***** válasza:
Szerintem csak simán stresszelsz valami miatt. Mindenesetre ez nem játék, nyomás a dokihoz!!!
2012. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem tudom en minden miatt panikolok.miota csaszarom volt 1 eve azota mindig arra gondolok hogy meghalok meg hogy biztos rakos vagyok.barmim faj fejem vagy barmim egybol panikolok. pl a csaszar ota faj a hatam es a mellkasom voltam dokinal rongenen rheumatologusnal azt mondta hogy tietze syndromam van de mondta a doki hogy ez nem veszelyes.de en mindig vsak arra gondolok biztos meghalok.
2012. nov. 1. 09:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!