Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honlapot szeretnék csinálni,...

Honlapot szeretnék csinálni, de nem tudom, hogy miről szóljon. Kaphatok válaszokat?

Figyelt kérdés
Konkrétumokat szertnék, nem olyasmiket, hogy amiről én szeretném h szóljon :)
2012. okt. 31. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennek így nincs értelme, mert ha még elkezdeni sem tudod akkor jövője sincs (jelene sincs).


Szerintem legyen utazásos, különböző belföldi utazások útvonal videokamerával felvéve, és azokról az útvonalakról beszámoló írása + beágyazott videó + ajánló.

Tetszik? Megcsinálod? Nem valószínű, pedig az összes válasszal így fogsz járni.

2012. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről csak azt tudom mondani, én miről szeretném, hogy szóljon, a te fejedbe még nem látok bele, bocsesz. De ne legyél már ilyen fatökű, csak tudod, mi az, ami téged érdekel, készíts arról! ;)
2012. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi értelme van honlapot csinálni ha azt sem tudod miről kéne szóljon. Ne mások ötletein próbálj meg álősködni ha már olyan béna vagy hogy még saját ötleteid sincsenek.
2012. nov. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kössz
2012. nov. 1. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!