Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A minecraft melyik verziója...

Jófej:D kérdése:

A minecraft melyik verziója megy 1gb rammal (ha valamelyik egyeltalán megy) vagy belehet valahogy állítani hogy 1gb rammal működjön?

Figyelt kérdés
(a többi megvan hozzá csak a ram kicsi)

2012. okt. 31. 22:27
 1/7 david14315 válasza:
felraskod az 1 iket és leveszel minden grafikai beállítást de ugy is laggolni fog ink vegyél még ramot
2012. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem anno

1.5ghz procival

512 rammal

128mb VGA normál látótáv!

Akkor volt csak lag sok NPC volt egy helyen :)

2012. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
1.2.5 !
2012. nov. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Teljesen mindegy melyik verzió,nekem is csak 1 gb ramom van és megyeget rajta néha elég jól akár 20 fps-el is,letöltesz egy minecraft.exe-t,legújabb javat, a videokártyád driver-ét frissítsd(beírod a Google-ba a videokártyád teljes nevét és mögé azt hogy driver download) ha elindul a minecraft akkor forge update-ra kattintva frissíted 1.4.2-re,az a legújabb, leöltesz egy optifine modot az 1.4.2-höz.amivel jobban belehet állítani a grafikát,amit majd persze minél kisebbre kell tenni.

linkek:

[link]

[link]

[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=_GsmlsF4OwY(optifine beállítások)

http://www.youtube.com/watch?v=SUQeqXV-dNE (modolás-a videóban a toomanyitems mod-al mutatja be de így kell az optifine-val is )


plusz még egy fontos dolog: nyomj jobb klikket és lépj a tulajdonságok/beállítások/speciális/Hibaelhárítás ls ott a hardvergyorsításnál balrol a 3. vonálkára húzd a kurzort ahol azt írja hogy minden Directdraw és Directx gyorsítás....


Ha nem indul el vagy lenne még kérdések akkor írd le,szívesen válaszolok.



http://www.youtube.com/watch?v=SUQeqXV-dNE

2012. nov. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
az előző vagyok,az utolsó linket namakartam adarakni és az optifine beállításokat nem fontos teljesen minimumra rakni,az animációk maradhatnak ,olvasd el azt a minecraft tuning kezdőknek-et és aszerint állítsd be,az a lényeg hogy a látótáv( render distance) és a smooth lighting a minimumon legyen
2012. nov. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi sikerült :D
2012. nov. 2. 17:16
 7/7 anonim válasza:
Nincs mit,amúgy nemárt ha minecraftozás közben nem fut semmi más program,gondolok itt a torrent letöltésre,a firefox-ra vagy akármi másra ami sok ramot eszik.
2012. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!