Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én gondolkodok így?

Csak én gondolkodok így?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de manapság (most nézzük a fiatalokat) a legtöbb fiatalnak ugyanolyan az életritmusa. Suli aztán gimi, egyetem (márha egyetem) aztán munka, család, élet aztán vége. Én nem így szeretném. Én nem így akarom, sokan azt mondják, ez hülyeség, nyilván köztetek is lesz olyan, de mindegy. Elvégzem a gimit, aztán szeretnék kalandokat, sok helyen járni, utazni, veszélyes helyzeteket, hegymászás, hajózás, bunji - jumping, állatok... egyszer élünk nem? Nem akarom hülyeségekre (pl.: diszkó, állásinterjúk, shoppingolás) pazarolni az időmet. Én egy kalandos életet szeretnék, egy férjjel és gyerekekkel, és sok-sok extrém dologgal. Én a természetet, a világot, az utazásokat akarom! 15/L... (mondjuk a különcségekkel mindig kitűnök, pl.: nem hallgatok olyan zenét mint a többiek, nincs telefonom, nem nagyon érdekelnek a női cuccok, feleslegesnek tartom, ha az embernek barátja/barátnője van, minek most úgyis szakítanak, nekem egy igazi szerelem kell, meg mindenki agyal, hogy jajj éretségi, jaj felvételi, jaj stb...) beszólásokat nem szeretnék látni, vagy ha mégis, nem veszem magamra

2012. nov. 1. 18:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja, és facebookom sincs
2012. nov. 1. 18:28
 2/18 A kérdező kommentje:

meg segíteni is szeretnék

most szerintem fogjátok írni, hogyha nincs munkám, akkor miből fogok utazgatni? hát, a lottót jó lenne megnyerni :D

2012. nov. 1. 18:34
 3/18 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, de szerinted ezt miből fogod megvalósítani? Mert nem 2 forint.

Ergó vagy anyu-apu a feneked alá tolja vagy melózol érte keményen. Azt meg képzettség nélkül ne hidd, hogy milliókat szórnad az öledbe.

Szóval.. Egy kicsit el vagy tévelyedve sajnos.

2012. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
pont egyszerre írtad a válaszodat a kommentemmel, így nem láttad, hogy mit írtam, de nézd meg
2012. nov. 1. 18:35
 5/18 A kérdező kommentje:
ja, és nem tudom honnan szetted, hogy Anyu meg Apu bárhonnan tud pénzt alám tolni
2012. nov. 1. 18:36
 6/18 anonim ***** válasza:

1) szedted és nem "szetted"

2) azt írtam, hogy vagy anyu-apu tolja alád vagy te dolgozol érte, súlyos szövegértési gondjaid vannak. Nem arról van szó, hogy biztos ők pénzelnek, csak ez a 2 oóció van

3) lottó 5-ös, látszik nagyon gyerek vagy még...

2012. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
*opció
2012. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hajrá!Csináld így!Csak egyet ne felejts el kezd el most megvenni a lottókat és életed végéig vásárold,mert nem valószínű,hogy megnyered!Ha megtudod valósítani akkor hajrá!Bár 15 évesen még sokan így gondolkoznak,mint te és sajnos fel kell világosítsalak a világ nem így működik!
2012. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Mintha te véletlen sose írtad volna még úgy, hogy szetted

ja, meg sose gondolkodsz a lottó ötösről

azt mondják, ha valaki úgy kritizálja a másikat, hogy nem is ismeri, akkor saját magával nincs megelégedve

2012. nov. 1. 19:09
 10/18 A kérdező kommentje:
Amúgy a lottos után smileyt írtam, az már a te dolgod, hogy nem veszed észre, hogy vicc volt
2012. nov. 1. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!