Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktál bulvárlapokat olvasni?...

Szoktál bulvárlapokat olvasni? Mi a véleményed róluk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kis felmérést szeretnék végezni egy referátumhoz. Az lenne a kérdésem, hogy szoktatok-e bulvársajtót olvasni, ha igen, milyen gyakran, melyiket... és alapjában mi a véleményetek róla, miért vonzza az embereket, stb :) Előre is köszönöm a válaszokat, sokat segítenétek vele, remélem szántok rá néhány percet! :)

2012. nov. 1. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
nem szoktam, nem érdekel a hírességek élete, más meg nincs bennük
2012. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:

Igen szoktam. Engem érdekel mások élete, dolgai. Vannak kedvenceim, akikre fokozottan kiváncsi vagyok. Heti rendszerességgel megveszem a Story és a Best lapokat.

Véleményem szerint mindkét lap korrekt, nem közölnek pletykákat. Komolyabb hangvételű, mélyebb interjúk is vannak bennük, lelki dolgok.

Azért szeretem ezeket a lapokat, mert megelégedettséggel tölt el, hogy a sztárok is csak emberek, akiknek ugyanolyan gondjaik vannak, mint bárki másnak.

Remélem segítettem.

2012. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de mint bárki más gondjai az övék sem érdekel
2012. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!