Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rajtam, kívűl mindenki rühelli...

Rajtam, kívűl mindenki rühelli, utálja a következő szavakat, Rosszírási módot de inkább amit megtaláltok lejjeb?

Figyelt kérdés

1.Sya (Szia helyett sya tehát szia/sya utálom.)

2.Pill (Nem képes az ember mert ő itt a nagyember kiirni: pillanat. Főképp nem szeretem mert pillecukor-t jutatt az eszembe.)

3.Vok (Ááááááá de nem szeretem a világért sem vagyok ha nem vok nem jó.)

4.Tshő (NEM AZT ÍRJÁK HOGY CSÁ VAGY ilyesmi esetleg cső, nem nekik egyből ez kell: tshő.)

5.Rengeteg,de rengeteg az a Helyesírási hiba! Mint például ezt látom: lejeb pedig így helyes:lejjebb,alat mikor ez így van: alatt,

6.H/h (Nem hááháháháháh mi az hogy nem írja ki hogy : hogy? ááá nem nekik az csak h/H.)

7.Mit csinsz? (Mint ha egy majmot próbálnának beszéltetni, mit csinsz milyen szó mondat ez? Inkább: Mit csinálsz?


De ezt még amennyit látok, találok a csillagos égig kiírhatnám/írhatnám de lemenne vele az egész napom úgyhogy nem. Na és várjunk csak 1 percet, és én ezt honnan láttam mind ? A válasz: Francbook (Facebook.) Pedig én utálom de szerencse hogy csak véletlen akadtam rá megnézni hogy mi annyira jó benne de inkább azonnal kiléptem onnan. Mindent kezükbe vesznek ezek a "P@trisok". Nem kérek olyan válaszokat hogy: Hát az már a te hibád, ha Helyesírásb@zi vagy. Meg olyat se mert ezt tudom magamról hogy miért ne? Megérted nem? Erre én felelném: Megértem,de nagyon nem jó ez az írás mód itt az a lényeg a kérdés.


Most sokkal jobban érzem magam. lehutöttem a fejem ha valaki más is ideges az ilyenre utánna nézze meg ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=YgeQpvC3I6c

Ez nagyon jó egy videó


Köszönöm. Ennyi.


2012. nov. 2. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én teljesen egyetértek veled- én is utálom ezeket a kifejezéseket.

És akkor ott van még a köszcsi, köszy, pusy, na meg a puszcsi. A hideg kiráz tőlük de komolyan, ja bocs komcsi:):)

2012. nov. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm végre valaki aki egyetért velem.:) Más már rég veszekedne velem ahhogy szoktak :(
2012. nov. 2. 08:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is "helyesírásb*zi" vagyok, ahogy te gondolod magadról, és engem is idegesítenek a felsorolt dolgok. A különbség köztünk csupán annyi, hogy én valóban tudok helyesen írni, míg te nem. Amíg magad sem tanulod meg, addig nem hiszem, hogy van jogod mások felett ítélkezni.

Csak a főkérdésedben 6, azaz hat helyesírási és nyelvhelyességi hibát találtam. Gratulálok.

2012. nov. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaj, Magyarul: Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Németül: Nein! Nein! Nein! Nein! Nein! Nein!(vagy nicht) Angolul: No! No! No! No! No! No!

Franciául: Non! Non! Non! Non! Non! Non! Oroszul: Nyet! Nyet! Nyet! Nyet! Nyet! Nyet! Csehül: (Úgy, mint a Magyart) Csehül:

Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Románul: Nu! Nu! Nu! Nu! Nu! Nu! Japánul:しないでください!! しないでください!! しないでください!! しないでください!! しないでください!! しないでください!! Vietnámiul: Đừng! Đừng! Đừng! Đừng! Đừng! Đừng! Hollandul: Niet! Niet! Niet! Niet! Niet! Niet! Görögül: δεν! δεν! δεν! δεν! δεν! δεν! Szerbül: не! не! не! не! не! не! Törökül: değil! değil! değil! değil! değil! değil!


De ennek szerintem semmi de semmi értelme nem volt. Ha az ember véletlen írja el vagy félre mert esetleg siet valahova ahhogy én tettem mert sietnem is kellett, azt csapnád ide hogy jó én azt honnan a... micsodából kellett volna tudnom? Teljesen más hogy ha valaki véletlen rontja el az teljesen más mintha valaki így ír: naazttshőő maj megyk főő holp. puszy sya! Ezt kinem rühelli? Miért nem a kérdésemre válaszolsz? Vagy állj, állj álljunk meg egy percre Tudom ezekre, erre a kérdéseimre a választ : Azért mert te is olyan vagy mint a többi R@hadt Francbook(Facebook-os) ! Olyan okoskodó hogy mondjam??? Tudom is, És finoman,ismétlem finoman fogalmazok: H@lladék vagy!!!!!!!!! A kérdést törölni fogják szerintem az enyémet mert valaki felhúz aki nem más mint te!

2012. nov. 2. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez is tele volt hibákkal... :) Ami nem véletlen félreütés volt. :D
2012. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!