Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak a 12 éves barátnőmne...

Mit adjak a 12 éves barátnőmnek a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Helo! A barátnőm most lesz 12 éves, és nem tudom, hogy mit adjak neki szülinapjára. Ő imádja a One Directiont, ezért gondolkodtam, hogy valami 1D-s cuccot veszek neki. Találtam egy rajzot a One Directionról, de az mellé még szeretnék valamit. Lécci segítsetek!:)


12/l



2012. nov. 2. 11:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
62%
aDJÁL MÉG NEKI MELEJE DEZERTET VAGY VALAMI KULCSTARTÓT
2012. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszia a válasazt. :)
2012. nov. 2. 11:15
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

csokit...


amúgy nem vágom a mai kisp1csák mit vannak oda ezekért...

2012. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha te nem szereted, akkor nem kell hallgatnod, és gondolkozz el, hogy a te kedvenc énekesedet leszólná valaki? na milyen érzés? Ha nem szereted ne foglalkozz vele ;)
2012. nov. 2. 12:12
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Háát adhatsz neki elõkét,barbie babát vigyázz le ne nyelje a fejét (!),egy rózsaszín rugdalódzót.....amúgy ha ezt halgatja (lehetséges hogy csak az anyja szereti,és mivel még kicsi nem tud odébb kúszni a zene elõl) akkor adhatsz neki egy lavórt,amit a zenelejátszója alá rakhat hogy abba ömöljön a nyál...de adhatsz neki egy új rádiót hátha a régi el olvadt a melegségtõl!
2012. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
A one directon egy szar. Na és most mit teszel hogy leszóltam? Megmondasz anyucinak?
2012. nov. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem szeretitek a One Direction-t mért vagytok ennél a kérdésél? Aki csak azért jött a kérdéshez, hogy a One Direction-t cikizze, akkor szerintem el lehet húzni....

Mit tett az 1D amiért utálni kell őket? Nem is ismered őket. (tudom, hogy én sem..)És nekem sem tetszik sokféle zene, de mégsem mondom, hogy "húdeszar..mért hallgatsz ilyet?"....mit érdekel engem mit hallgat a másik ember? Azt hallgat amit csak szeretne..

Visszatérve a kérdésre. A Clarie's-ben lehet kapni 1D-s cuccokat, csak sajnos nagyon drágák..:-/ (Clarie's van a Duna Plazaban, West End-ben..stb..)

2012. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Előző vagyok...szerintem ti örülnétek ha olyan tehetségesek lennétek, és olyan jól néznétek ki, mint ők...szóval ha cikizitek is őket szerintem max irigységből..:P
2012. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
8-as teljesen igazad van. Én sem értem mért kell elítélni egy embert csak azért mert directioner?
2012. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
Azért vagyok ennél a kérdésnél mert ott van a kulcsszavakba hogy ajándék zsenikém. ÉS kérlek ne egy 13 éves kislány mondja meg nekem hogy mivel foglalkozhatok és mivel nem.
2012. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!