Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak a 12 éves barátnőmne...

Mit adjak a 12 éves barátnőmnek a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Helo! A barátnőm most lesz 12 éves, és nem tudom, hogy mit adjak neki szülinapjára. Ő imádja a One Directiont, ezért gondolkodtam, hogy valami 1D-s cuccot veszek neki. Találtam egy rajzot a One Directionról, de az mellé még szeretnék valamit. Lécci segítsetek!:)


12/l



2012. nov. 2. 11:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

És még annyit hogy ne akarjátok itt játszani az okoskát jó. Mi az hogy irigységből? És ha valaki pl. Metált hallgat? Az is irigy lenne ezekre a teen pop énekesekre? És aki nem a vékony hangot szereti hanem a mélyet ez miért lenne ezekre irigy?

Komolyan mondom directonerek vagy micsodák nézzetek utána más zenei stílusoknak is, és csak aztán osszátok itt az észt.


Na lehet lepontozni!!!!

2012. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a Normális válaszokat, a többiről inkább nem is beszélnék, jah és lécci ne itt veszekedj utolsó! ;)
2012. nov. 3. 16:02
 13/15 anonim válasza:
100%

milyen dramak voltak itt uristen.

pedig csak valami jo ajandek otletet kerestem🥲

2020. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kínos visszaolvasni mekkora kis f❤️sz voltam. Biztos sokat unatkoztam és azér haragudtam ennyire a világra (11-es)
2021. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

13as vagyok

remelem azert mar nem utalod annyira oket🥲🥲💀14es

2021. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!