Milyen ez a blog?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régebben elkezdtem ezt a blogot, de nem volt időm írni. Most újra folytatnám. Igazából nem tudom van-e értelme, írni, mert kevesen olvassák. Valamint eléggé változó az írási stílusom...


Nektek mi a véleményetek? Mint kezdő írópalánta, milyen lennék? :D Milyen a sztori? az egész összességében?

Tanácsokat, tippeket, kritikákat várnék.

Nagyon köszönöm előre is!!!


[link]



16/L



2012. nov. 2. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Valaki jelentse be reklámozásért!!!

Amúgy rossz..

2012. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért reklám? ne hagudj...és miért rossz?

Én sem kötözködöm ok nélkül...

2012. nov. 2. 13:37
 3/5 A kérdező kommentje:
NEM REKLÁM
2012. nov. 2. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:

ööm, ez teljesen építő kritika, ne vedd rossz néven.

szóval szerintem az ilyen vámpíros dolog már mindenkinek a könyökén jön ki, próbálj kicsit ezeken felül gondolkodni, attól még lehet nagyon szép romantikus történet.

csak már tényleg eléggé sablonos, mindenki 'unom már' képet vág hozzá.

de ha érzed magadban a tehetséget és szívesen csinálod, akkor folytasd.:)

2012. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd. Én olvastam az Alkonyat első részét (esküszöm még nem is volt annyira szar), és a Drakulát is. Utóbbiról elmondhatjuk, hogy egy remekmű, az alkonyat pedig... Nos hát ahhoz képest egy lócitromban fetrengő légy ürülékének felelne meg. A te írásodról pedig ordít számomra, hogy az Alkonyatot másolja, még pedig jóval gyengébb szinten. Legalábbis szerintem. Ezt fogadd kérlek építő jellegű kritikának, habár ennél tapintatosabban nem tudom közölni veled.
2012. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!