Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen konyvet ajanlotok egy...

Milyen konyvet ajanlotok egy 15 eves fiunak aki nem olvasott tul sokat?

Figyelt kérdés
A Winnetou a kedvenc konyvem, de nem szeretnek most indianos konyvet, se ilyen Rejto Jeno vagy Stephen King feleket! (ne legyen magyar) Olyasmit kepzeltem el ami egy erdekes rejtely felderiteserol szol vagy vmi ilyesmi! Ajanljatok legyszi mindent ami eszetekbe jut es ilyent amit leirtam! Elore is koszi

#fiú #könyv #rejtély #felderites
2012. nov. 2. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
dexter én miatta szeretem meg olvasni
2012. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ilyen, de a Célpont Párizsban szerintem tök jó.
2012. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 FakeSmile válasza:

Nem éppen olyan amire céloztál de talán megtetszik és elolvasod.A címe:13okom volt..

Egy fiúról szól akinek egy ismerőse öngyilkos lett és 13kazettát hagyott maga után 13embernek akik miatt végzett magával.Eszméletlen jó és elgondolkodtató könyv.

A másik az a Darren Shan vápíros)

2012. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 FakeSmile válasza:

Bocsi azt elfelejettem,hogy a Darren Shan nem olyan vámpíros történet mint a Twilight,és ezen kívül még sok természet feletti lény is van benne.^^

15/L

2012. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2012. nov. 4. 17:59
 6/9 anonim válasza:
2012. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha izgalmas könyvet szeretnél olvasni (olyat amiben van szerelem is) akkor ajánlom figyelmedbe az Árnyékvilág című könyvet.Én és a barátom(fiú barátom) is olvastuk és nekünk nagyon bejött :) 14,L~
2013. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Zabhegyező!

ezt olvasom most, eddig tetszik ;) 15/L

2013. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz szenvedni, akkor ne olvasd el a 13 okom voltot, botrány...


Igen, a Darren Shan könyvek tetszenek a korodbeli fiúknak, jó választás. Olvashatod még Justin Cronintól A szabadulást,

Agatha Christie is fantasztikus. Ha itt tartunk, akkor Jo Nesbo könyvei is letehetetlenek.

2013. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!