Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az lenne a bajom hogy szerinte...

Az lenne a bajom hogy szerintem fitymaszűkületem van, és nagyon be vagyok parázva. Orvosi segítség nélkül milyen bevált módszerek vannak? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egy 15 éves fiú vagyok mindjárt 16.

Tudom hogy orvosi módon meglehet oldani(Fityma eltávolítás vagy a másik ami nem jut eszembe most de mind1 is)

Szüleimhez nem akarok fordulni max. csak akkor ha orvosi segítség kell.

Én az orvoshoz semmiféle képen nem akarok elmenni :( Már egy vérvételtől is rosszul vagyok...

Milyen gyógymódok vannak rá? gondolok itt hogy kamillázás és meleg víz ezen kívül van még más? ha nincs akkor ezeket hogy kell? ha van akkor meg mik azok és hogyan kell?

Nagyon parázok légy szíves segítsetek! :(

Egyébként onnan tudom vagy hiszem hogy fitymaszűkület mert lankadt állapotban feltudom a bőrt húzni de akkor se a legjobb érzés vissza simán megy.

Harci kész állapotban meg csak félig tudom felhúzni vagy lehet menne tovább is de nem akartam erőltetni...

ott ugyan úgy könnyedén vissza megy

Kérlek titeket csak normális válaszokat köszönöm :(


2012. nov. 2. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fitymaszűkületnél le van tapadva a bőr, és nem lehet lehúzni. Ha le tudod, csak merev állapotban nem, akkor a fitymafék rövid.


Házi megoldás nincs rá, ambuláns műtéttel csinálják meg.

Ajánlott elvégezni, mert ha maszturbálás vagy szex közben megfeszíted és elszakad, az egyrészt iszonyatosan fáj, másrészt vérzik, harmadrészt hetekbe telik amíg meggyógyul, és szintén ajánlott hogy ilyenkor orvos lássa.


Ne kerüld meg az egészségügyi problémákat, mert ez nem megfázás hogy majd elmúlik.

2012. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lankat állapotban a bőrt azt teljesen le tudom húzni csak a vége felé már kellemetlen... akkor ezek szerint csak fityma fék? és ha orvos is kell hozzá körülmetélés nem kell csak a fityma féket kell megvágni?
2012. nov. 3. 15:28
 3/11 anonim ***** válasza:
#1, a fitymaszűkület és a letapadt bőr két teljesen külön dolog... A fitymaszűkület azt jelenti, ami a nevében is benne van: szűk a fityma és ezért nem tud kijönni rajta a makk.
2012. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: Az, hogy szűkületről van-e szó, vagy a fék rövidségéről, ennyiből sajnos nem tudom megállapítani, de te meg tudod mondani :) Amikor hátrahúzod, van-e egy szűk rész a bőrben ami szorítja a makkodat? Vagy inkább az a hiba, hogy a fék nagyon lehúzza a makkot és ezért amikor merev akkor feszítik egymást és ez fáj? Netán mindkettő?
2012. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most megnéztem, és tuti hogy fitymafék mert ahogy Felállt állapotban néztem és próbáltam a bőrt felhúzni láttam hogy ami ott van Fitymafék az rövid és feszíti a bőrt és nem engedi lejjebb menni.

egyébként a Fitymafék az a lyuknál lévő kis ín vagy mi nem? :)

2012. nov. 3. 18:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Aha, az az.
2012. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor most orvoshoz el kell mennem hogy átvágják aszt? vagy van más mód is rá?
2012. nov. 3. 18:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Megpróbálok segíteni, de mivel a fékről van szó, nem biztos, hogy sikerül.


Annyi a lényeg, hogy a bőr, minden egészséges bőr, nyújtásra nőni szokott – így van az, hogyha az ember a szűk fitymával játszik, az lazább lesz, és így van az, hogy egyes afrikai törzsek tányért tudnak tenni az ajkukba, vagy a vagány csávók nagy dugókat a fülcimpájukba.


A fék nyújthatóságáról megoszlanak a vélemények. Szerintem lehet, és nem csak saját magamon tapasztaltam hanem másokon is – de vannak akik váltig állítják, hogy ez nem lehetséges.


Ettől függetlenül semmi baj nem lehet abból, ha az ember megpróbálja, maximum a végén mégis műtét lesz belőle. De legalább megpróbáltad :D Ja és tuti hogy ehhez nem kell körülmetélni. Ha bárki orvos azt mondja hogy csak azzal oldható meg, az bizonyára nem gondolkozott még el egy picit sem és nem ért a témához kellően: keress más valakit.



Szóval akkor a házi módszer a következő lenne: fogd meg a fityma végét két kézzel és húzd ki előre, amilyen hosszan csak lehet. Ami a legeslegfontosabb: NE FÁJJON. Ne fájjon, ne nyilaljon, semmi ilyen ne történjen. Ha fáj, akkor túl erősen húzod.


Szóval húzod előrefele, ezzel feszítve a féket odabenn. Ennek megfelelően ajánlott a fityma alsó végére fókuszálni, hiszen ott fut a fék. Tartsd kinyújtva pár percig, pihi, majd újra. Ismételd gyakran.



Lényegében ennyi. Pár héten belül kéne lennie valami előrelépésnek.

2012. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) ez most jól jött mert mindenhol csak a műtétet láttam aszt meg nem akarom :) Köszönöm szépen a választ nagyon sokat segítettél! :)
2012. nov. 3. 19:12
 10/11 anonim ***** válasza:
De egyébként igen, ha műtétre kerül a sor, akkor átvágják vagy elvarrással felbontják a féket. Relatíve minimális beavatkozás, nagyon nem kell félni tőle, csak normális sebész csinálja és rendben lesz.
2012. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!