Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az lenne a bajom hogy szerinte...

Az lenne a bajom hogy szerintem fitymaszűkületem van, és nagyon be vagyok parázva. Orvosi segítség nélkül milyen bevált módszerek vannak? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egy 15 éves fiú vagyok mindjárt 16.

Tudom hogy orvosi módon meglehet oldani(Fityma eltávolítás vagy a másik ami nem jut eszembe most de mind1 is)

Szüleimhez nem akarok fordulni max. csak akkor ha orvosi segítség kell.

Én az orvoshoz semmiféle képen nem akarok elmenni :( Már egy vérvételtől is rosszul vagyok...

Milyen gyógymódok vannak rá? gondolok itt hogy kamillázás és meleg víz ezen kívül van még más? ha nincs akkor ezeket hogy kell? ha van akkor meg mik azok és hogyan kell?

Nagyon parázok légy szíves segítsetek! :(

Egyébként onnan tudom vagy hiszem hogy fitymaszűkület mert lankadt állapotban feltudom a bőrt húzni de akkor se a legjobb érzés vissza simán megy.

Harci kész állapotban meg csak félig tudom felhúzni vagy lehet menne tovább is de nem akartam erőltetni...

ott ugyan úgy könnyedén vissza megy

Kérlek titeket csak normális válaszokat köszönöm :(


2012. nov. 2. 22:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Okés okés inkább megpróbálom a házi praktikát :) úgy se lesz semmi baj ha 2hétig nem megyek el megcsináltatni mert nem élek még nemi életet.
2012. nov. 3. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!