Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki? (lent)

Szerintetek tetszem neki? (lent)

Figyelt kérdés
Egy buliban voltunk, sokat táncoltunk a barátnőimmel, ezért melegem lett. Gondoltam, ki megyek az udvarra hüsölni. Ekkor jött képbe a fiú. Megbeszéltük, hogy megyünk egy kört a háztömb körül. Mentünk is.. Beszélgettünk addig, elvoltunk. Én ilyenkor már fáztam, mert azért hideg volt. Észrevette, hogy fázom, ezért felajánlotta a zakóját. Elfogadtam. Mondtam, hogy igy már jobb, köszönöm..egy kis idő múlva még mindig fáztam (már majdnem visszaértünk a buliba) még mindig fáztam, kérdezte, hogy odaadja e az ingjét is, de én mondtam, hogy ez azért vicces lenne, én rétegeden felöltözve ő meg félmesztelenül a hidegbe..aztán kérdezte, hogy akkor átöleljen e...de sajnos ilyenkor értünk pont vissza.akkor most tetszem neki?
2012. nov. 2. 22:10
 1/1 domihh válasza:
Igen elég valószínű...szerintem sok lány örülne ilyen fiúnak aki még az ingét is felajánlaná azért hogy ne fázz :)szerintem nyert ügyed van :)
2012. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!